fbpx
Життя

Я про все поговорила з чоловіком, але він у мене не настільки сильний характером, та й молодший у сім’ї, щоб щось вимагати чи виказувати свою думку, а мені відповів, що поки що не час відокремлюватись

Коли ми одружилися, від чоловіка батьків були гучні обіцянки, але природно після весілля та появи дитини всі обіцянки розчинилися.

У мого чоловіка є брат.

І нас на початку навіть не сповістили, про те, що у них спільні гроші на всю сім’ю (тобто у брата своя сім’я, вони живуть з батьками, а ми живемо нібито окремо, але вони тягнуть гроші із заробітку мого чоловіка, прикриваючись тим, що куплять нам житло).

Я, звичайно, в ці казки не вірила, і зараз постало таке питання — поділ.

Зважаючи на все, свекрусі та братові чоловікові було дуже зручно, коли мій чоловік віддавав їм усі гроші, але особисто мені, наприклад, не легше від цього.

Скажіть, як вирішити цю проблему?

Сказати їм безпосередньо?

Що робити, підкажіть, адже це нахабство.

Читайте також: Якщо жінка і не кохає чоловіка, але він забезпечує сім’ю, вона за ним , як за стіною, то на зміну коханню приходить повага, вдячність

Ми самі молода сім’я, тільки на ноги встаємо і так тягнути гроші на себе.

А чому їм теж не піти працювати чи тільки вміють чекати на подачки.

Я про це всім поговорила з чоловіком, але він у мене не настільки сильний характером, та й молодший у сім’ї, щоб щось вимагати чи висловлювати свою думку, а мені відповів, що поки що не час відокремлюватись тощо.

Але особисто мене, наприклад, засмучує, що мій чоловік віддає гроші свекрусі, а я маю сама десь взяти.

До декрету я працювала, і їм було добре, що я могла сама собі речі купити і таке інше, ну а тепер з мене вистачить, мій терпець урвався.

Мої батьки теж знають про все, питають мене:

А часто він робив такі візити?

– Майже щовечора…

– А виходив пізно?

-Так

Підкажіть, як зробити правильно, без сварок та скандалів.

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page