fbpx
Життя

Я занадто пізно зрозуміла, що закохана у свого кращого друга

Ось уже 15 років дружу з хлопцем, у нас була велика компанія, і всі ми один одного добре знали. Згодом наша компанія стала розпадатися, і нас залишилося троє – я, він і ще одна дівчинка. Ми всі дуже хороші і близькі друзі, ми один одному як рідні люди і завжди відносини один з одним у нас були однакові.

Був час, коли я йому подобалася, це було років 5 тому, але я не відповідала йому взаємністю в той момент, тоді він був для мене просто друг, не більше. Ось уже 2 роки, як він зустрічається з дівчиною, і на початку відносин у них все було ідеально. Було видно, що у них кохання. Але вже майже півроку, як їх відносини стали валитися.

Вони постійно сваряться, відносини йому стали тягарем, але кидати її він чомусь не хоче. Все б ні чого, але ось в липні трапилася така ситуація. Я зрозуміла, що він мені подобається, і я йогокохаю, я дуже дорожу ним і боюся його втратити. За липень і серпень ми дуже сильно зблизилися, всі в окрузі кажуть, що він до мене не байдужий. Я ж у відповідь їм кажу, що такого не може бути, адже у нього є дівчина.

У вересні мені довелося виїхати на навчання, але на вихідні раз в місяць я приїжджаю додому. Ми стали кожен день спілкуватися по телефону, просто зідзвонюємося ввечері, щоб дізнатися, як у кого справи. Він шалено радий тому, що я йому дзвоню, що я цікавлюся ним і це видно і помітно. Він теж дорожить мною, піклуватися, хвилюється, ділиться проблемами, а я його підтримую, ми разом вибираємо покупки (вибирали йому телефон, і наші думки зійшлися).

Читайте також: Зрадила чоловіка заради дитини – це був наш єдиний вихід

Іноді по його вчинкам і словами видно, що він теж має до мене почуття, більші, ніж просто дружба, але часом видно зовсім протилежне. Наприклад, коли ми не бачилися два тижні, і він зі своєю дівчиною не бачився стільки ж, то вибрав він її і пішов на зустріч до неї, а мене лише попередив, що буде з нею. З боку, схоже, що ми з ним пара, але ми лише друзі, тому що у нього є дівчина, від якої він дуже втомився, але не кидає.

Я готова чекати скільки завгодно і терпіти все це, але мені не зрозуміло, що з цього буде і як мені бути. Мені часто стає боляче і неприємно від того, що він обирає її, а не мене, і я зовсім не розумію, чому так, адже йому їх відносини стали тягарем, але він не хоче їх позбутися.

Автор – Марина

You cannot copy content of this page