fbpx

Я зрозуміла, що йому важливіше гроші, а не мій моральний стан. Звільнюсь. Я заробляю набагато більше чоловіка а у нас двоє дітей школярів і кредит на машину. Як тепер бути не знаю

У нас великий і різноманітний робочий колектив в плані і віку, і характеру, і ставлення до роботи. Але поки до нас не взяли нову співробітницю, всі жили дружно, спілкувалися, разом пили чай і ділилися домашніми новинами. Жінка пенсійного віку, чиясь знайома із начальства, з великим досвідом роботи і подяками з колишнього місця роботи. У всякому разі, вона нам так сказала і вести стала себе відповідно, нахабно і безцеремонно. Вона може розмовляти з кожним з нас на підвищених тонах, робити зауваження, хоча по роботі ми з нею ніяк не пов’язані, у кожного своє завдання.

Поки ми вирішували написати на неї колективну скаргу, хтось із нашого, раніше такого дружного колективу, вже доніс їй, і вона нас випередила і сама поскаржилася, що ми її пригноблюємо і брешемо. Нам всім зробили зауваження і позбавили премії. Дуже неприємно і те, що серед нас знайшлися такі люди, що вміють підлабузнюватися. Не знаючи, навіть приблизно, хто це може бути, стали підозрювати один одного, обстановка напружена, ніхто ні з ким вже так не спілкується, як раніше.

Доноси на нас не припиняються, і працювати стало зовсім нестерпно. У нас недавно поставили новий сейф, щось там неправильно зробили, і тепер ключ погано виймається. Неодноразово говорили про це начальнику відділу, він весь час обіцяє, що прийде майстер, але пройшов вже місяць, а його так ніхто і не виправив. Ми пристосувалися ключ залишати в замку і виймаємо його тільки ввечері, коли йдемо додому. Про це відразу ж стало відомо начальству і мені довелося довго виправдовуватися (була якраз моя зміна). Після цього я вирішила звільнитися.

Раніше, коли я приходила засмучена додому, чоловік мене заспокоював і підтримував, поки я не сказала йому, що не можу працювати в таких умовах, буду шукати іншу роботу. Чоловік тут же почав говорити, що це я придумала собі проблеми, в кожному колективі працюють такі люди, і через усіх не будеш же ти постійно звільнятися, та й не так просто самостійно знайти роботу.

Справа в тому, що я заробляю набагато більше його і у нас двоє дітей школярів і кредит на машину. Я зрозуміла, що йому важливіше гроші, а не мій моральний стан. Як тепер бути не знаю. Звільнюсь, буде вдома конфлікт, а як працювати в такій обстановці, просто не знаю.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page