fbpx

Як Ангел Хранитель попереджає про нeбeзпeку: 5 знаків, на які потрібно звернути увагу

Щоб вищі сили частіше відвідували нас і частіше нам допомагали, читайте молитви Ангелу Хранителю. Вони допоможуть в будь-якій складній ситуації залишитися на хвилі успіху і зберегти віру в себе.

Вимушені зміни в планах

Уявіть, ви спізнюєтеся на рейс, на автобус або поїзд, на роботу. Вам потрібно виходити з дому, але трапляється щось неприємне – ви забуваєте, куди поклали ключі, у вас прориває трубу, кішка перевертає вазу з водою. Це змушує вас запізнитися, змінити плани, або втратити якусь можливість. Джерело

Проклинати Долю в такому випадку не варто, тому що Ангел Хранитель таким чином вберігає нас від небезпеки і проблем. Багато людей, які уникли загuбелі або кaлiцтва, тому що запізнилися на потяг чи літак, який розбuвся говорять про те, що в самий останній момент у них щось сталося.

Багато хто думає, що це пpoкляття, коли ми, наприклад, хвopіємо перед якимось важливою і приємною подією, але насправді це наш Ангел Хранитель береже нас від чогось дуже поганого. Доля посилає нам малі проблеми, щоб ми змогли уникнути великих.

Повторювані сни

Нерідко буває так, що людям сниться один і той же сон, або дуже схожий, що пробуджує одні й ті ж почуття. В такому випадку нерідко буває так, що Ангел Хранитель намагається щось нам розповісти.

Не обов’язково сприймати сни буквально. Якщо ми падаємо вниз або тoнемо, лаємося з рідними, потрапляємо в тюpму, зовсім не обов’язково це має статися насправді. Тут доведеться підключити логіку і спробувати провести аналогії зі своїм життям. Наприклад, якщо ви у снах не в перший раз сваритеся з близькими, значить Ангел, можливо, хоче порадити цього не робити, так як це може призвести до непоправних наслідків.

Але іноді Ангел показує нам те, що в дійсності буде у віщих снах, які зазвичай люди бачать з четверга на п’ятницю.

Внутрішній дискомфорт, інтуїція, передчуття

Ангели Хранителі впливають на нашу внутрішню енергію, посилаючи таємні сигнали про те, що наближаються проблеми. Це виражається в тяжкості в районі сонячного сплетіння. Про таке відчуття говорять «важко на душі». Коли Ангел Хранитель хоче достукатися до нас, це призводить до важкого дихання, нервозності, безпричинних переживань і смутку.

Зрозуміло, в такі періоди загострюється інтуїція. Коли у вас все стягує всередині і ви відчуваєте душевний і фізичний дискомфорт без будь-якої причини, довіртеся передчуття. Воно проведе вас крізь всі проблеми і допоможе залишитися на плаву.

Перо на дорозі

Якщо ви йдете по дорозі і бачите самотнє перо птиці, що лежить перед вами, це явний знак того, що Ангел Хранитель стежить за вами і намагається щось сказати. Швидше за все, найближчим часом вас чекають якісь неприємності, які можна запобігти.

В такому випадку слід бути максимально обережними при випадкових зустрічах з людьми, при нових починаннях. Експерти рекомендують не витрачати в найближчі пару днів багато грошей, укладати сумнівні угоди і ризикувати.

Читайте також: Біля мене хтось тихенько присів, я й навіть оком не повела, але коли жіночий голос допитливо спитав: «Чи пізнаю я її?» то повернулася і зойкнула – біля мене сиділа моя втома. Притча, яку має прочитати кожна жінка і перестати бути конем

Тварина, яка ув’язалися за вами

Якщо за вами йде кішка або собака до самого будинку, це хороший знак. Експерти радять нагодувати тварину або навіть дати притулок їй, якщо є така можливість. Вважається також, що в тілі собаки чи кішки в такий момент знаходиться Ангел Хранитель, який намагається повідомити таким чином про те, що людина збилася зі шляху.

Швидше за все, це означає, що людина неправильно розставила пріоритети, або про когось недостатньо добре піклується. Коли вас проводжає тварина, це привід задумати про те, чи все добре у взаєминах з батьками, родичами, друзями або другою половинкою.

You cannot copy content of this page