fbpx

Як блондинку з бізнескласу виганяли. І тільки капітан літака впорався за хвилину

В одному з рейсів до Лондону вирішила блондинка, яка придбала простий квиток, в бізнесклас перейти, сіла в зручне крісло, простягнула ноги і насолоджувалася польотом.

Протягом декількох хвилин стюардеса підійшла до неї і попросила її ввічливо, щоб вона повернулася на своє місце, тому що не заплатила за бізнесклас, на що та відповіла: “Я блондинка, я красива, я лечу в Лондон і залишуся сидіти тут.”

Стюардеса підійшла до кабіни і пояснила другому пілотові. Пілот підійшов і попросив блондинку ввічливо, щоб та повернулася на своє місце, блондинка відповіла: “Я блондинка, я красива, я лечу в Лондон і залишуся сидіти тут.”

Другий пілот повернувся в кабіну і пояснив все капітанові. Капінан у відповідь: “Пусти мене, я одружений з блондинкою, я розберуся з цим.”

Читайте також: “Зaд гoрiв від їхньо тyaлeтнoгo пaпeрy три дні”: Як провчили сусідку в комуналці і відучили брати чужі речі

Капітан підійшов і щось прошепотів їй на вухо, блондинка, повна несподіванки негайно відповіла, “Не може бути!? Ну, я йду назад на своє місце.”

Пілот і стюардеса підійшли і запитали: Що ти їй сказав, що вона так швидко втекла на своє місце?

Капітан відповів: “я сказав їй, що бізнесклас не летить до Лондона”

You cannot copy content of this page