Як чоловіки обирають жінок: над чим дамам потрібно працювати

Як чоловіки вибирають жінок

Як же чоловіки вибирають з ким знайомиться, а з ким ні? Хто підходить для довгострокових відносин? Як відбувається та сама оцінка? Цікава мені жінка чи ні, спочатку, на несвідомому рівні?

Ця оцінка впливає на подальшу поведінку чоловіка, і все інше: поведінка, характер, вчинки, звичайно мають значення, але вже не таке важливе, як перша несвідома оцінка.

Як це не дивно, але голос предків і фізіології сильніші за будь-логіки, логіка лише потім підтверджує цей вибір. А головний параметр для несвідомого серйозного вибору – це ЗДОРОВ’Я!

Підсвідомо та інтуїтивно. Чим більш здорова жінка, тим вона привабливіша, так як вона зможе принести і виростити потомство. Все інше: інтелект, модність та інші моменти сильно поступаються цьому!

Посмішка – здорові зуби, губи, ясна. Вона здорова, зможе сама вижити і прогодувати дитину. Посмішка показник як фізичного, так і емоційного здоров’я жінки – зможе підтримати і надихнути. Дівчатка! Приведіть у порядок зуби.

Очі – блищать чи ні, чи є в них яскравість, блиск, інтерес. Очі як дзеркало душі, так і показник фізичного здоров’я жінки.

Волосся – доглянуте волосся так само показник здоров’я. Нарощене волосся категорично ні, так як підсвідомо для чоловіка ця жінка не здорова і щось приховує.

Шкіра – показник здоров’я жінки. Шкіра найбільший орган на тілі людини, і чим більше на вас косметики, тим більше сумнівів у чоловіка.

Постава – по поставі чоловік зчитує здоров’я тіла, його основи – хребет + самооцінку жінки, гармонійна вона в стосунках з собою і світом.

Грyди – здорові, виглядають гармонійно і природно. Величезні, непропорційні, обвислі для чоловіка сигнал лиха.

Талія і пoпа – співвідношення показник здоров’я і дітородної функції.

Живіт – гармонійний, не опуклий (опуклий показує не здоров’я внутрішніх органів).

Ноги – гармонійні, не дуже довгі, без безглуздо височенних підборів або постійних балеток, які підсвідомо посилають не той посил чоловічому несвідомому.

Чим вище інтелект чоловіки і чим більше у нього можливостей, тим більше він перебірливий. Важливо Здоров’я в першу чергу (на несвідомому рівні), а потім, звичайно, і відносини і духовність.

На що ж важливо витрачати свій час?

На здоров’я! Сон, харчування, догляд і спорт. В першу чергу для себе, а потім і для того, щоб чоловіки на вас звертали увагу.

Решта обов’язково додасться, самі захочете розвиватися і емоційно і духовно, якщо будете здорові! У Здоровому тілі – Здоровий дух і сил на розвиток і самовдосконалення набагато більше, ніж в млявому, хворому або недоглянутою.

Як чоловіки оцінюють і вибирають собі жінок для серйозних стосунків?

Жінка хоче будувати відносини з адекватним чоловіком, а не тираном, залежним або іншим проблемним. З чоловіком, який вартий уваги, сильний, що відбувся: як матеріально, так і морально. Той, який здатний на довгі якісні взаємини, від якого не страшно народжувати дітей.

Що ж, в подальшому при взаємодії і при спілкуванні приваблює гідних чоловіків?

Звичайно, я пишу про ідеальний варіант (усередненому і узагальненому) і собі варто брати в голову лише те, що вважаєте за потрібне і підходить.

ОТЖЕ, на що ж чоловіки звертають увагу, при виборі жінки:

1. Здоров’я – описано вище – обов’язкова і невід’ємна частина.

2. Любов до себе.

Що я маю на увазі під словом ЛЮБОВ. Це відповідальну і дбайливу регулярну дію, а не гординю чи зарозумілість. Важливо розрізняти ці поняття. Гординя і зарозумілість лише руйнують себе і відштовхують інших.

Звичайно і тих, хто не здоровий і себе не любить ТЕЖ чоловіки вибирають, питання в якості чоловіків.

Якщо жінка не любить себе, вона багато ображається і її поведінка завжди це видає. Таку жінку вибере хтось, але це буде чоловік з певним сценарієм життя, взятим з батьківської сім’ї. Навряд чи це будуть здорові і щасливі відносини, але точно з «яскравими емоціями»!

Правда емоціями негативного спектра: образою, провиною, соромом, страхом і гнівом. Це відносини співзалежності та залежності, відносини з руйнівними партнерами, регулярне руйнування відносин або самотність.

3. Життєва стратегія

Авторська (лідерська по-жіночому) життєва стратегія, яка полягає у звичці брати, за свою частину відносин, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ на себе. Тобто жінка, яка розуміє чого хоче і йде своїм шляхом, відповідно до своїх цінностей, поважаючи при цьому чоловіка.

Жінка, яка здатна встановлювати межі гідної поведінки для чоловіка з нею, звичайно, і вірить сама собі. Жінка, яка буде працювати над своїми взаєминами зі світом, чоловіком і дітьми, якщо ці відносини у неї не складаються, а не буде звинувачувати оточуючих і долю. (Як це роблять типові жeртви).

4. Стан

Гармонійна і врівноважена. Живе в мирі з собою, світом і оточуючими. Жінка, яка впевнена, що вона гідна і добра жінка і чоловіки – ідні і хороші по суті.

Поряд з такою жінкою чоловік хоче рости і ставати краще. Він відчуває її віру в себе і це дуже привабливо і надихає на подвиги заради неї.

5. У спілкуванні:

Вдячна – вона знає, що їй ніхто нічого не винен і вміє бути вдячною, коли чоловік робить щось для неї. Відкрито вдячною, не скупившись на компліменти.

Щира (справжнє по-своєму, дика жінка, жінка, яка слухає себе і вірить собі) – це коли жінка прислухається до своєї інтуїції і надходить у відповідність з нею. Вона вірить собі, а відповідно здатна довіряти чоловікові. Довіряє – це величезний бонус для адекватного чоловіка, це душевне тепло, яке він відчуває.

Радісна і надихаюча – жінка, яка з різноманіття проявів в світі фокусується на позитивному, адже наша увага вибірково! З усіх подій життя вона вибирає позитивні. А якщо щось не відповідає її очікуванням, приймає як досвід. При цьому від неї виходить тепло і радість і чоловіки це відчувають і тягнуться до неї.

Реалізує себе в соціумі гармонійно і з задоволенням, а не втомлена напахавшись «кінь».

Звичайно, це не всі сторони і моменти, на які чоловік звертає увагу, але дуже важливі, ТОЧНО !

Автор – Лілія Левицька (Полякова)

Читайте також: “Що дане Богом – не замінить ніхто” – запізніле каяття чоловіка