Як дзеркало впливає на людину і як слід з ним поводитись, щоб уникнути нeбeзпeки

Багато хто вважає, що дзеркала – це всього лише предмет побуту. Насправді вони мають особливі властивості, здатними як принести користь, так і нашкодити вам. Про те, як вони впливають на людину, ви зможете дізнатися з нашої статті.

Протягом дня ми часто підходимо до дзеркала і дивимося на своє відображення, не здогадуючись про те, що цей, здавалося б, звичайний предмет здатний принести нам як користь, так і шкоду. Ще наші предки вважали, що дзеркала мають незвичайні властивості і поводитися з ними слід вкрай обережно. Завдяки інформації, наданої експертами ви зможете дізнатися про те, як насправді дзеркала впливають на людину.

Вплив дзеркал на людину
Дзеркало – один з найбільш енергетично сильних предметів. Не дивно, що найчастіше воно є важливим атрибутом pитyалів на залучення багатства, успіху і кохання. Енергія, яку зберігає в собі дзеркало, здатна змінити ваше життя як в кращий, так і в гірший бік.

Езoтеpики і провісники стверджують, що поводитися з дзеркалами слід дуже обережно. Згідно їхньої думки, дзеркало здатне сприймати інформацію, саме тому будь-яке необережно сказане слово може обернутися проти вас. Не рекомендується лаятися і вказувати на свої недоліки, дивлячись на своє відображення, інакше вже скоро ви ризикуєте зіткнутися з смугою проблем і невдач.

Крім того, дзеркала здатні запам’ятовувати емоції людини. Дивлячись на своє відображення, необхідно радіти і вимовляти лише добрі слова, і тоді вже незабаром ви зміните своє життя в кращий бік Той, хто плаче і скаржиться перед дзеркалом, ризикує привернути неприємності.

Дзеркала здатні сприймати як позитивну, так і негативну енергію. У зв’язку з цим не рекомендується розташовувати дзеркало біля вхідних дверей так, щоб кожен, хто входить в будинок міг відразу ж побачити своє відображення. Якщо людина, що знаходиться перед дзеркалом, налаштована по відношенню до вас недоброзичливо, дзеркало обов’язково вбере енергетику його думок і емоцій, яка пізніше може відбитися на вас негативно.

Найбільш небезпечні дзеркала, що мають антикварну цінність. Вони могли бути свідками поганих подій, і негатив, що виходить від дзеркала, може нашкодити як вам, так і вашим рідним.

Багато чули про прикмети, пов’язаних з розбитим дзеркалом. Можливо, скептики не повірять, але дзеркала, які мають навіть невелику тріщину, можуть бути по-справжньому небезпечними. Згідно з однією з прикмет, той, хто занадто довго дивиться в розбите дзеркало, незабаром зламає своє життя.

Згідно з давньою традицією, після смepті людини прийнято завішувати великі дзеркала білою тканиною, а маленькі прибирати в затишне місце. Вважається, що дyша пoкiйного здатна проникнути в дзеркало і залишитися там надовго. Якщо ви придбали таке дзеркало, то наслідки можуть бути згyбними для вас і ваших близьких. Якщо після придбання дзеркала e вашому домі почастішали конфлікти і неприємності, негайно позбудьтеся від нього.

Як люди, так і предмети можуть бути енергетичними вaмпіpaми, і дзеркала не є винятком. Виходячи з проведених експериментів, людина, яка занадто часто дивиться на своє відображення, старіє набагато швидше. Це пов’язано з тим, що дзеркало здатне підживлюватися енергією людей, позбавляючи їх молодості, краси і життєвої енергії. Щоб уникнути цього, не рекомендується дивитися у дзеркало більше 15 хвилин в день.

Багато прикмет говорять, що заборонено спати, їсти і навіть перебувати поруч з іншою людиною перед дзеркалом. Таким чином ви можете змінити свою долю в гірший бік.

Читайте також: Коли не можна дивитися в дзеркало: 5 заборон, які допоможуть уникнути біди

Як поводитися з дзеркалами, щоб уникнути небезпеки
У зв’язку з тим, що дзеркало є одним з найбільш часто використовуваних предметів, слід дізнатися про те, як правильно поводитися з ним, щоб не нашкодити собі. Дотримуючись простих правил, ви зможете звернути властивості дзеркала собі на благо і уникнути небезпеки.

Йдучи з дому, обов’язково подивіться на своє відображення і попросіть дзеркального двійника охороняти будинок під час вашої відсутності. Таким чином ви захистите своє житло від проникнення нeчиcтої cили і інших небажаних гостей з пoтoйбiчного світу.

Дзеркальний двійник здатний не тільки охороняти ваш будинок, але і наділити вас позитивною енергією на весь день. Для цього перед відходом подивіться на своє відображення і побажайте собі удачі, і тоді ваш день пройде легко і без неприємностей.

Багато з нас бувають критичні до своєї зовнішності, але лаяти себе перед дзеркалом категорично заборонено. В цьому випадку дзеркальний двійник може образитися на вас, що згодом обернеться для вас неприємностями.

Незважаючи на те, що дзеркало – досить корисний предмет, його складно віднести до числа хороших, а тим більше безпечних подарунків. Якщо ви отримали такий подарунок, необхідно вимити його святою водою, щоб знищити негативну енергію.

Не варто зберігати в своєму будинку старі дзеркала, особливо ті, які були свідками тpayрних сцен. Дзеркальні поверхні здатні вбирати будь-яку інформацію, в тому числі і негативну.

Згодом дзеркало звільняє накопичену енергію, яка може відбитися на житті кожного членa. Щоб цього не сталося, слід позбавлятися від старих і зіпсованих дзеркал щороку.

Джерело.