Як герцогиня Кембриджська перетворилася зі студентки в улюбленицю Великобританії та ікону стилю

Історію життя герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон часто порівнюють з казкою про Попелюшку, що якби королівська сім’я Великобританії кожен раз отримувала по фунту, Букінгемський палац можна було б відбудувати заново.

Кейт Міддлтон народилася в сім’ї, яка збагатилася завдяки бізнесу. Стан батьків, розум і цілеспрямованість дівчати допомогли їй вступити до престижного Сент-Ендрюського університет, де вона і познайомилася з принцом Вільямом.

У 2010 році було офіційно оголошено про їх заручини, і майбутній герцогині Кембриджській довелося повністю поміняти свій стиль. На зміну джинсам, класичним сорочкам і худі з символікою університету прийшли човники на шпильці, елегатні сукні міді і традиційні для британського вищого суспільства мініатюрні капелюшки.

29 квітня 2011 року відбулося весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма, яке перевершило за масштабом одруження найвибагливіших зірок Голлівуду: церемонію, яка обійшлася в 20 мільйонів фунтів, транслювали в 180 країнах. Суперечки з приводу сукні Кейт тривали протягом декількох місяців, і в підсумку дівчина довірила вінчальне нарання креативному директору Alexander McQueen Сарі Бертон. Білосніжна весільна сукня Кейт з 3-метровим шлейфом була прикрашена мереживом з квітами – символами Великобританії.

Читайте також: Олена Кравець двічі здивувала шанувальників: Переїзд до Америки та обличчя без макіяжу (фото)

Після весілля герцогиня Кембриджська як член королівської сім’ї отримала ряд обов’язків. Кейт регулярно з’являється на світських заходах, займається благодійністю і подорожує разом з принцом Вільямом – і завжди виглядає бездоганно. А завдяки вмінню поєднувати демократичний одяг і Кейт Міддлтон швидко стала іконою стилю і загальною улюбленицею.

Джерело.