Як кохають і чому зраджують різні знаки Зодіаку

«Я кохаю тебе» можна сказати не тільки за допомогою слів. Слова «Я тебе кохаю» – великий крок у стосунках. Але іноді нам навіть не потрібно нічого говорити іншій людині, щоб вона зрозуміла, що ми дійсно кохаємо. Кожен знак висловлює свою любов по-своєму, що, звичайно, збиває з пантелику, особливо якщо ви схильні все занадто аналізувати.

Звичайно, немає рецепту впевненості в тому, збирається людина зрадити або бути вірною, але деякі знаки більш схильні до інтрижок, в зв’язку з авантюрним характером. Риби, Рак і Козеріг – одні з найбільш вірних знаків зодіаку, а ось Стрільцям і ​​Терезам важко утриматися від спокуси.

Овен (21 березня – 19 квітня): прямолінійний 
Овни прямі багато в чому і кохання не виняток. Вони підходять до будь-якої ситуації з логікою, так що якщо Овен прямо говорить вам, що кохає, то це дуже глибоке почуття. Якщо Овен не говорить: «Я кохаю тебе», то він буде жартувати над вами. Вони люблять бути у стосунках з людиною, яка розуміє їх жарти. Ранкові смски – улюблений спосіб показати, що вони дуже про вас піклуються.

Овен – раб пpuстpaсті
Якщо Овен закохується, навколишні швидко дізнаються про це, тому що йому важко змовчати про своє особисте життя. Ним керує пpиcтpaсть, через свій темперамент і нерозсудливість він може кинути постійного партнера, тому що закохався. Найбільш поширена причина для зради – пошук нових емоцій. Якщо Овна зловили на обмані, він спробує звинуватити іншу людину, яка його спокусила.

Телець (20 квітня – 20 травня): пpиcтpaсний
Якщо є щось, що Телець любить більше, ніж їжу, то це пpистpaснe кохання. Тельці дуже швидко закохуються. Якщо ви не впевнені, кохає він вас чи ні, зверніть увагу на його дії. Телець традиційний, а це значить, що він буде за все платити (і відмовиться вас слухати, всякий раз, коли ви спробуєте це зробити) або просто буде відкривати вам двері. Вони навіть (з небажанням) поділяться з вами їжею, чого зазвичай не роблять.

Телець любить гострі відчуття, але боїться обману
Тельці – великі любителі стабільних стосунків. Як правило, вони вірні. Якщо партнер їх емоційно і сeксyaльнo задовольняє, то вони не будуть ставити під загрозу ці стосунки. Крім того, вони дуже віддані і чекають того ж від свого партнера. Найпоширеніша причина зради Тельця – відсутність фізичної близькості з партнером.

Близнюки (21 травня – червень 20): iнтuмнi
Близнюки демонструють кохання словами, фактично не кажучи: «Я кохаю тебе». Близнюки люблять флipтувaти, а це значить, що Ви можете бути не єдиною, кому він пише (жорстко, але правда!). Вони товариські і невиправні романтики – це небезпечна комбінація, але чомусь Близнюки дуже добре об’єднують це в собі. Вони можуть досить швидко міняти коханців, але якщо він дійсно любить вас, то почне задавати більш особисті та iнтuмнi питання.

Якщо Близнюки дійсно закохані, то вони дозволять вам говорити і не будуть перебивати. Близнюки просто люблять слухати те, як ви говорите, якщо чесно.

Близнюки зраджують емоційно, а не фізично
Неспокійний дух Близнюків змушує їх фліртувати, не дивлячись на серйозні стосунки. Тим не менш, вони не підуть далі компліментів і повідомлень в соціальних мережах. Цього не станеться, якщо свого партнера все ще потрібно завойовувати. Якщо Близнюк зрадив, то ваші стосунки виразно закінчені і він піде далі.

Рак (21 червня – липень 22): серйозний

Коли Рак шукає кохання, він шукає рівність. Рак надзвичайно приваблює тих, у кого є власні амбіції за межами стосунків. Закоханий Рак починає більше захищати свого партнера. Наприклад, він переконається, що у вас добре проходить день, готуватиме для вас обід, або турбуватися, що вам комфортно під час спільного перегляду на дивані (це так мило). Коли Рак відчує, що між вами все серйозно, він захоче познайомити вас зі своєю сім’єю. Для них це просто наступний природний крок.

Рак зраджує, якщо нещасний
Чутливий і чуйний Рак вірний в коханні, в першу чергу тому, що він слідує приказці: «Не робіть іншим того, чого не хотіли б зробити собі».

Якщо йому вистачає кохання і ніжності вдома, Рак не буде зраджувати. Їхні партнери це дуже добре знають, але не повинні приймати їх як належне, тому що Рак, який зраджує – той, хто відчуває себе нелюбом і нещасним.

Лев (23 липня – 22 серпня): впевнений
Впевненість і енергія Лева відіграє велику роль у стосунках. Леви дуже люблять свободу, але закохуючись вони перестають так багато думати про себе і починають більше часу приділяти вам. Леви ненавидять обмежувати відносини, але ви можете бути впевнені в його почуттях, якщо Лев радий просто посидіти з вами будинку і не бажає виходити на вулицю. Любов – це значить завжди знаходити час для другої половини.

Лев любить увагу і гострі відчуття
Леви обожнюють драму і хвилювання у стосунках. Щоб ваш Лев був тільки вашим, не забувайте хвалити Його, а також час від часу грайте в гру «гаряче холодне», щоб розпалювати його інтерес.

Як правило, вони зраджують з людьми молодше себе, тому що тягнуться до молодої енергії.

Діва (23 серпня – 22 вересня): сором’язлива
Діву буває важко розкусити. Вони не люблять бути вразливими. Терпіння допоможе розвинути стосунки з Дівою, але будьте готові до їх сором’язливості на початку! Діви погано висловлюють свої почуття – вони, перш за все, люблять тонкі дії.

Діва зраджує, якщо хоче закінчити стосунки
Діва – серйозний, приземлений знак зодіаку, зазвичай відданий партнеру. Якщо Діва щаслива і задоволена, вона не буде думати про «заборонені плоди». Обман стає нормальним, якщо вони відчувають, що партнер не достатньо їх поважає або не дає їм все необхідне.

Терези (23 вересня – 22 жовтня): чесні
У Терезів є особисті цілі. У них немає часу шукати відповіді на запитання, єдина ви. Вони люблять дружити з усіма, тому буває важко зрозуміти, закоханість це або ви просто ще один друг. Коли терези закохані, вони будуть докладати зусиль, щоб бути чесними з вами. Вони будуть більш відкрито ділитися особистою інформацією про себе, тому що для них ви особлива.

Терези багато говорять і нічого не роблять
Праведні і чесні Терези серйозні у своїх зобов’язаннях по відношенню до партнера і, в основному, вірні. Але вони люблять нові компанії, компліменти і флірт, що часто призводить до незвичайних ситуацій.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада): спокусливий
Чоловіки-Скорпіони дуже пристpaсні і спокyсливі. Їх любов триває до тих пір, поки це пов’язано з ceкcом і драмою. Час від часу Скорпіон може бути дуже впертим, тому їм ідеально підходять люди, легкі на підйом. Замість слів: «Я люблю тебе» він буде ставитися до вас як до богині, посилаючи закохані погляди і роблячи все, що ви хочете, в ліжку.

Скорпіон шукає нових гострих відчуттів в сeкcе.
Темний, таємничий і еpoтичний Скорпіон часто асоціюється зі зрадою, але зазвичай це не так. Якщо вони дійсно люблять, то навіть не будуть думати про обман. Це може статися, якщо відносини перетворяться на рутину, особливо в ceксі, так що у них буде одна ніч, в якій вони ніколи не зізнаються своєму партнерові.

Стрілець (22 листопада – 19 грудня): авантюрний

Стрілець – заповзятливий знак. Закохуючись, вони перестають стримуватися, тому може здатися, що вони не серйозні. Стрільців найбільше приваблюють люди, які дозволять їм зберегти свою свободу, а не будуть пов’язувати їх стосунками. Закоханий Стрілець захоче, щоб ви сміялися над його жартами. Якщо він візьме вас з собою в наступну подорож або пригода, знайте – він ваш.

Стрілець любить заборонений плід
Відкритий, заповзятливий любитель пригод, Стрілець схильний до обману. Вони можуть бути в довгих і серйозних стосунках, але для них зрада не буде чимось драматичним. Крім того, їм набагато простіше пробачити зраду, ніж іншим знакам.

Козеріг (20 грудня – 19 січня): інтелектуал
У любові Козерогу, в першу чергу, потрібен кращий друг. Їх не хвилює пошук пристрасного коханця або новизни. Для них набагато важливіше знайти того, хто хоче того ж, що і вони. Козеріг любить сім’ю і завжди планує на будущее. Якщо Козеріг закоханий, він буде намагатися зробити на вас враження своїм інтелектом. Вони дуже пишаються своєю логікою, так що під час перших кількох побачень можуть здатися трохи жорсткими, але з часом вони почнуть розслаблятися. Шукайте ознаки його бажання розвивати ваші відносини. Це може бути знайомство з його сім’єю або те, що він пам’ятає про вас кожну дрібницю.

Козеріг – стовп вірності
Люди цього знаку – одні з найбільш вірних в Зодіаку. В першу чергу, тому що для них зрада – не фізична, а духовна зрада. Вони можуть бути зачаровані чиїмось інтелектом, але далі флірту це не зайде. І якщо обман дійсно трапляється, для них, так само як і для Діви, це втеча від стосунків. Вони хочуть такої ж вірності натомість, тому ніколи не прощають зраду.

Водолій(20 січня – 18 лютого) – ексцентричний
Буває важко відразу сказати, чи любить вас Водолій, тому що люди цього знака можуть здаватися відокремленими і неприступними. І все ж, коли Водолії закохані, вони присвячують всю свою увагу обраниці. Для них любов – це дуже серйозно. Їм нужнет той, хто зможе бути настільки ж ексцентричним і інтелектуальним, як вони.

Закоханий Водолій буде показувати свої почуття, сміючись над усіма вашими жахливими жартами і ділячись з вами своїми улюбленими книгами і місцями (це дуже iнтuмний жест з їхнього боку).

У Водолія свої правила зради
Люди цього знаку часто стверджують, що вони ніколи не обманюють, але істина полягає в тому, що їх визначення зради дуже розмито.

Вони ненавидять рутину, тому, як правило, змінюють з тим, хто відрізняється від їх партнера. Вони пояснять собі, що це було неминуче, тому не будуть відчувати докорів сумління. Водолій не буде змінювати, тільки якщо дійсно любить і знає, що партнер цього не пробачить.

Риби (19 лютого – 20 березня): емоційні
Риби – сором’язливі і емоційні люди. Для них найгірше – якщо їм розiб’ють серце. Тому вони можуть бути дуже стримані в своїх почуттях. Якщо Риби закохані, вони проявлять ласкаву турботу. Наприклад, надсилатимуть милі тексти протягом дня або поділяться з вами своєю їжею. У відносинах з Рибами дуже важливі такі маленькі речі.

Риби – головні дійові особи своїх фантазій
Люди цього знаку живуть у світі фантазій, в їх голові завжди існує романтичний і пpистpaсний сценарій. Якщо їх відносини стають нудними і передбачуваними, то вони почнуть фантазувати про колегу або когось ще з свого оточення. Партнерам Риб потрібно спробувати зберегти приcтpaсть і жвавість у відносинах, тоді вони не будуть навіть думати про це.

Джерело.