fbpx

Як колір волосся впливає на характер людини і чому фарбуючи його ви можете змінити свою долю

Волосся має особливу енергетику. У давнину вважалося, що воно захищають людину від негараздів і неприємностей. У сучасному світі за допомогою фарбування можна створити унікальний відтінок і змінити не тільки імідж, але і долю. Існує безліч прикмет, пов’язаних з волоссям, причому не тільки народних, а й астрологічних. Експерти пропонують вам дізнатися про те, якою енергетикою володіє ваш природний колір волосся.

Вплив кольору волосся на характер і долю
Колір волосся можна розділити на основні групи, за допомогою яких буде простіше орієнтуватися в різноманітті відтінків.

Чорне волосся дає своїм власникам непохитну силу волі, розважливість і здатність йти по головах до своєї мети. Брюнети і брюнетки пунктуальні, волелюбні і норовливі. Володарі найтемнішого волосся створюють міцні сім’ї і здатні захистити своїх домочадців від будь-яких негараздів.

Каштановий колір волосся характеризує людей проникливих і з тонкою душевною організацією. Володарям такої шевелюри властива врівноваженість і самовладання. Вони не схильні до паніки і здатні знайти вихід з будь-якого скрутного становища. Каштановий відтінок волосся найчастіше зустрічається у людей, які обрали своєю професією психологію.

Платинові і світло-попелясті відтінки волосся вкажуть вам на енергійних людей, що володіють здібностями до передбачення і цілительства. Неабиякий розум володарів такого волосся дозволяє їм залишатися загадковими і неприступними. Вони найчастіше займаються точними науками, спростовуючи стереотипи про дурість володарів світлого волосся.

Русяві локони вирізняють поетичних особистостей. Русокосі здатні тонко відчувати красу навколишнього світу і виражати її через творчість. Їх найчастіше виявляється письменницьке справа, художнє ремесло чи мистецтво дизайнера.

Світло-русяве волосся вказує на відкритих і товариських людей, доброзичливо налаштованих до світу. Вони прекрасні сім’янини, здатні підтримувати домашнє вогнище і піклуватися про близьких людей. Співчуття і любов до ближніх найчастіше призводить блондинок в сферу медицини.

Читайте також: Як нова стрижка може змінити ваше життя

Білий колір локонів вказує на спокійних і миролюбних людей, які, втім, здатні проявити силу волі і дати відсіч своїм кривдникам. Помилково вважати цих людей холодними і нездатними на сильні емоції. Під маскою байдужості вони ховають яскраві почуття.

Рудоволосі люди оптимістичні і безстрашні, але часто схильні до перепадів настрою, запальні і непередбачувані. Їх енергетика настільки сильна, що вони можуть запалити будь-кого. У людей з таким кольором волосся завжди море ідей, які вони хочуть втілити в життя, однак через непосидючості вони не завжди доводять справу до кінця. Їх стезя – керівництво, так як в ролі виконавця вони навряд чи досягнуть успіхів.

Золотисті локони вказують на вкрай комунікабельних людей. Вони здатні заговорити будь-кого і схилити навколишніх на свою сторону. Власникам цього відтінку важливо використовувати свої здібності, які найкращим чином можна застосувати в політиці або творчості.

Джерело.

You cannot copy content of this page