fbpx

Як навчитися чути свого янгола-охоронця

Янгол-охоронець, духовний наставник, дух-покровитель, Вища Я – називайте цю силу, як вам зручніше – завжди десь поруч, щоб прийти на допомогу, якщо ви, звичайно, готові почути і прийняти це.

Давайте подивимося правді в очі: наше земне життя часом здається нам складним, що збиває з пантелику і навіть лякає, але якщо ви зможете чути свого янгола-охоронця, вам стане набагато легше орієнтуватися в життєвих перипетіях.

Може бути, ви вже намагалися кричати до нього раніше, але це не допомогло, або, можливо, ви чули про його існування, але не сприймали всерйоз. Давайте розглянемо, як налагодити з ним контакт і відчувати його підтримку.

1. Зверніть увагу на своє фізичне навколишнє середовище і на те, як ви на нього реагуєте

Янголи-охоронці нерідко воліють зв’язуватися з нами через фізичні відчуття, тому вам не потрібно нічого робити, крім як уважно до них ставитися. Наприклад, якщо у вас мурашки по шкірі без видимої причини або ви просто відчуваєте, що хтось або щось перебуває з вами в приміщенні, це може бути сигналом від янгола-охоронця, який намагається щось донести до вас.

Коли щось відбувається у вашому фізичному середовищі, але ви не можете встановити джерело, просто зосередьтеся на відчуттях і спробуйте їх розшифрувати – так у вас буде більше шансів зв’язатися зі своїм покровителем.

2. Медитуйте і просіть янгола-охоронця, щоб він себе проявив

Всі наші охоронці зв’язуються з нами трохи в іншому вимірі, тому варто трохи перебудуватися, щоб навчитися розуміти їх послання в нашій фізичній реальності. Медитаційні практики або просто мовчазне споглядання себе і простору навколо – непоганий спосіб почути свого янгола.

Такі практики підсилюють ваші вібрації і дають доступ до більш високих рівнів. Зверніться з проханням до янгола-охоронця, щоб він себе проявив. Він може зреагувати моментально або трохи згодом, немов перевіряючи вашу готовність і відкритість.

Янголи=охоронці часто просто не заявляють про себе, якщо ми не починаємо самі з ними спілкуватися, а під час медитації ми можемо блокувати всі мирські відволікання і зосередитися тільки на духовному.

3. Зверніть увагу на часто повторювані числа або інші знаки

Парапсихологи кажуть, що повторення числа 11 – це знак про те, що ваш покровитель намагається відправити для вас послання з вищих світів. Чим частіше і більше ви помічаєте числа навколо вас, особливо одиницю, тим міцніше взаємозв’язок між вами і вашим янголом.

Навчіться концентруватися на таких сигналах. Часто чуєте одну і ту ж пісню? Прислухайтеся до її змісту і подумайте, як він перегукується з тим, що відбувається у вашому житті. Наші вищі провідники часто люблять спілкуватися з нами через такі канали.

4. Попросіть свого ангела-хранителя подавати вам знаки уві сні

Хранителі також люблять посилати нам інформацію уві сні, коли ми перебуваємо в іншій реальності, і земні справи повсякденному житті нас не відволікають. У сплячому стані з нами набагато легше зв’язатися. Увечері зверніться до янгола-охоронця з проханням дати вам знак і обов’язково запишіть все, що ви будете пам’ятати на наступний ранок – можливо, в ваших снах ви почуєте і побачите дійсно важливі послання.

5. Звертайтеся до нього за підтримкою

Жоден янголи-охоронець не чинитиме втручання в людське життя, якщо тільки сама людина не звернеться за його допомогою. Самостійно янгол-охоронець діє тільки в одному випадку: коли вам загрожуватиме смeртельна небезпека. Як і в реальному житті, якщо вам потрібна допомога, ви повинні про це попросити.

Якщо у вас є справжня потреба і бажання почути свого покровителя, він буде намагатися зв’язатися з вами і пропонувати допомогу. Він дійсно хоче допомогти вам, тому не соромтеся просити його підтримки, коли вона вам дуже потрібна.

Читайте також: Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Джерело.

You cannot copy content of this page