fbpx

Як обрати новорічну ялинку: кілька цікавих порад

Дорослі і особливо дітлахи люблять красивий і казковий звичай – прикрашати на новорічні свята ялинку. Оздоблюючи її кольоровими іграшками, кульками та дощиком, вони милуються стрункою й розкішною, немовби казковою, принцесою, яка несе за собою святковий настрій.

Найвища ялинка в Україні вже не вперше засяяла в Харкові, а в Рівному влада заплатила за дерево майже 5 млн гривень, що стало рекордом у цьому році. Пише kolobok

Читайте також:Що не варто дарувати на Новий 2018 рік дітям, жінкам та чоловікам

Як обрати новорічну ялинку?

Купуючи новорічну ялинку, кожен прагне прикрасити її так, щоб вона була не лише красивою, але і випромінювала новорічне чарівництво.

-дехто може здивуватися, адже здається, що зовсім не складно зробити це – повісити дощик, прикраси і іграшки. Але, щоб ялинка якомога довше залишалася гарною та ошатною, варто знати кілька секретів:

-вибирайте новорічне деревце на спеціально обладнаних «базарчиках». У продавців має бути ліцензія на продаж ялинок;

-гілочки деревця повинні бути еластичними і тугогнучкими. Якщо гілка гнеться, ще й похрускує – дерево сухе і гілки обсипляться найближчим часом;

-стовбур дерева повинен бути товстим і покритим (як і гілки) голками;

-потріть кінчиками пальців ялинову гілочку. Якщо пальці стали маслянистими і залишився аромат хвої – ялинка хороша, якщо ні – замерзла;

-при транспортуванні додому перев’яжіть ялинку мотузками (краще – тканиною або поліетиленом);

-несіть ялинку верхівкою назад, а заносити в будинок потрібно, навпаки, верхівкою вперед, щоб не пошкодити деревце;

-якщо ви придбали ялинку заздалегідь, зберігайте її на балконі або просто вивіште за вікно, запакувавши її в поліетилен.

До слова, в Україні новий тренд – ялинки в горщиках. Навіть зараз проходить соціальна акція, згідно з правилами якої громадянам пропонують купити вічнозелену ялинку в горщику. Розмір такої зеленої красуні може становити від 50 сантиметрів до 2 метрів.

Як встановити та прикрасити символ? Ну ось, нарешті настав той довгоочікуваний момент, якого чекають усі – оздоблення різдвяного дерева.

You cannot copy content of this page