Як очистити будинок від негативу перед Новим роком: позбудьтеся від усього неприємного, що сталося за останні 12 місяців і відкрийте двері в щасливе майбутнє

Перед кожним новим роком люди метушаться, намагаються прибрати в квартирах і будинках, прикрасити їх символами прийдешнього року. Однак багато хто забуває про енергетичну чистку, завдяки якій можна позбутися від усього неприємного, що сталося за останні 12 місяців, і відкрити двері в щасливе майбутнє. Джерело.

Експерти радять взяти на замітку кілька дієвих способів розібратися з усім негативом і зустріти новий рік у всеозброєнні.

Очищення будинку сіллю

Звичайна кухонна сіль крупного помелу стане прекрасною пасткою для неприємностей. Сіль використовують для очищення від негативу, приcтріту, вpoків. Очистити будинок за допомогою цього цінного продукту просто: розсипте її по кутах житла, особливо в темні кути, і скажіть:

«Сіль біди притягує, тому не випускає, як дім свій очищає».

Проведіть цей обряд увечері, а вранці після сходу сонця акуратно зметіть всю сіль і пересипте її в паперовий пакет або коробку, щоб віднести на смітник. Перед виходом відкрийте вікна, щоб провітрити приміщення, і тоді негативна енергетика швидко зміниться позитивною.

Передноворічне очищення будинку свічками

У церковній лавці придбайте освячені свічки і трохи святої води, якщо ваші запаси підійшли до кінця. У світлий час доби запаліть свічки за кількістю приміщень в квартирі або в будинку, розставте їх в кожній кімнаті і підпаліть.

Налийте святу воду в будь-яку зручну ємність і візьміть щіточку. Пройдіть по всіх кімнатах, загляньте у ванну, гардероб, комору, коридор і на балкон. Окропіть всі приміщення, читаючи молитву “Отче наш”. Дайте свічкам догоріти, а потім провітріть будинок.

Позбавлення від негативу за допомогою дзвіночків

Найкраще для цього обряду підійдуть дзвіночки зі срібла, проте через брак такої розкоші можна взяти будь-який залізний. Продзвоніть кожне приміщення і прислухайтеся до мелодії. Там, де дзвін буде глухий, є скупчення негативу.

Очищення квартири перед Новим роком

Позбутися від негативної енергетики в приміщенні можна за допомогою самостійно виконаних оберегів або придбаних. Перед тим, як розмістити оберіг в квартирі, потримайте його в руках і проговоріть:

«Обережно сили на захист свого дому встають, зло геть женуть, щастя залучають».

Найкраще розмістити оберіг для дому над вхідними дверима, щоб ніяке зло не могло проникнути у ваше житло.

Прибирання-очищення від негативу

Перед тим як помити підлогу, додайте у воду ваші улюблені ефірні олії, а потім прошепотіть:

Читайте також: Чистка сіллю від негативу: позбавляємося від невезіння, негараздів та проблем

«Новому року двері широко відкриваю, на удачу уповаю. Підлогу начисто намиваю, негатив з дому виганяю».

Ретельно помийте підлогу, приділяючи увагу кутам і важкодоступним місцям. Починайте з самого далекого приміщення і просувайтеся до порогу. Воду можна міняти, виплескуючи брудну за поріг або в злив. Кожну порцію нової води заговорюйте, додаючи нову крапельку олії.