fbpx

Як почати нові стосунки?

Життя непроста річ, а особливо, коли ви розходитеся з коханою людиною, стає дуже складно, але жити потрібно далі.

Дайте собі час
Якщо ви тільки що закінчили важкі стосунки, які відняли у вас багато душевних сил, дайте собі можливість прийти в себе і побути на самоті. Спробуйте розібратися, що з вами сталося. Чому ви дозволили цьому чоловікові увійти у ваше життя (і зруйнувати його)? Якщо не можете розібратися з цим самостійно, зверніться за допомогою до психолога.

Не піддавайтеся тиску
Пам’ятайте: немає ніякого точного терміну, коли ви повинні почати нові стосунки. Ніхто не може сказати вам, що «пора б вже». Тут тільки вам вирішувати.

Проявляйте емоції
Не варто тримати емоції в собі: коли ви проговорите те, що відчуваєте, вам стане набагато легше. Навіть якщо візит до психолога з якихось причин вас бентежить, поспілкуйтеся з найкращою подругою. Ви зрозумієте, що зовсім не самотні.

Постарайтеся пробачити
Так, це нелегко. І взагалі, не сильно-то заслуговують прощення ті, хто завдав вам болю. Але образи отpyюють – на жаль, вас, а не його.

Читайте також: “Його сeрцe б’ється тільки для коханої. Вона – це я, що нaрoдилaся заново в день своєї cмeртi. Тільки вона врятує сина”

Займіться чимось
Звучить банально, але нові захоплення і хобі дійсно допомагають відволіктися від сумних думок. Тільки захопіться серйозно тим, що вас дійсно захопить. Можна поєднати приємне з корисним і взяти, наприклад, якусь роботу додому. Гроші, як відомо, не вирішують проблем, але комфортніше плакати в «Мерседесі», ніж на велосипеді.

Навчіться знову довіряти людям
Звучить простіше, ніж втілюється в життя, але ви зможете (якщо захочете). Якщо один чоловік зробив вам боляче, це ще не означає, що далі вам будуть зустрічатися такі ж негідники.

Джерело.

You cannot copy content of this page