fbpx

Як повернути колишнього, згідно його знаку Зодіаку

Овен

Представник цього знаку зодіаку дуже запальний, але й відхідливий. Найчастіше його рішення розірвати стосунки — спонтанне і не має вагомих підстав. Щоб налагодити стосунки з Овном, досить його чимось зацікавити. Загалом будь-який неординарний підхід до розв’язання конфлікту — і відносини налагоджені.

Телець

Не знаєте, чим заманити Тельця назад? Просто приготуйте щось смачненьке. Цей чоловік обожнює домашню затишну атмосферу, тепло та приємні розмови. Він, звичайно, образливий, але з радістю прийме ваші залицяння і відгукнеться на турботу.

Близнюки

Представник цього знаку зодіаку є легким на підйом і вимагає того ж від оточуючих. Бажаєте налагодити стосунки з Близнюком? Вперед, у далеку подорож. Якщо ви познайомите Близнюка з важливими та авторитетними людьми — він буде вам безмежно вдячний і, звичайно, простить дрібні образи.

Рак

Рак один із тих людей, хто з дитинства дуже уразливий. Єдиний спосіб змусити його звернути увагу на вас знову – попросити прощення. І не раз, і не два, а бажано кілька десятків разів. Такій людині дуже важливо відчувати власну значущість, тому краще витратити годину на примирення, ніж потім розхльобувати наслідки.

Лев

Чи знаєте просту істину, що чоловіки люблять очима? Лев саме із цієї категорії. Якщо раптом ви не зійшлися в думках і в запалі сварки вирішили розлучитися, але потім передумали просто запросіть його на романтичну вечерю, де станете в образі кінозірки. Краса жінки зводить представника цього знаку з розуму. Ну і, звичайно, не забувайте про компліменти.

Діва

Народжений під цим знаком чоловік вважає, що у стосунках із жінкою все має бути просто ідеальним. Найменший прокол і можете попрощатися з коханим назавжди. Якщо ж бажання повернути ідеаліста таке велике, що ви не можете спати, їсти і навіть дихати — пообіцяйте собі та йому, що обов’язково виправите становище. Будьте справжньою леді: забудьте про лайливі слова і несіть себе за життя з гідністю.

Терези

Якщо чоловік-Терези прийняв рішення про розлучення, то будьте певні: про це він ще добряче подумає і врешті-решт сам вирішить повернутися. Втім, якщо тимчасове роздільне проживання вас не влаштовує, можете спробувати справити на нього враження, уявивши в незвичайному образі. Не забувайте також про приємні слова.

Скорпіон

Скорпіон не уявляє свого життя без яскравих емоцій. Бажаєте відновити стосунки із представником цього знаку? Дозвольте фантазії розгулятися: рольові ігри примусить його подивитися на вас з іншого боку.

Стрілець

Стрілець від народження особистість самодостатня і не терпить, коли поруч маленька і беззахисна дівчинка. Незалежно від того, скільки вам років, ви повинні заробляти на гідне життя та оплачувати власні розваги. Тільки горді особи можуть підкорити серце кавалера.

Козеріг

Консервативний Козеріг не терпить, коли щось іде не за продуманим сценарієм. Бажаєте підкорити собі цього чоловіка? Будьте стримані, покірні та постійно доводьте щирість почуттів. Дивно, але представник цього знаку, незважаючи на досить значну життєву позицію, боїться бути до кінця відвертим із партнером. Тому постарайтеся оточити його теплом та затишком – він обов’язково це оцінить.

Водолій

Водолій із тих людей, хто не може довго перебувати в одному стані. Так що якщо раптом ваші стосунки зійшли нанівець, запропонуйте Водолію просто залишитись друзями, а через час спробуйте знову звабити його. В даному випадку це — найвірніший і єдиний шлях до відновлення відносин.

Риби

Щоб повернути Рибу, важливо заслужити на його довіру. Ніколи не дозволяйте йому і подумати, що можете бути йому не вірні. Представник цього знаку зодіаку боїться навіть власної тіні, тому будь-яка дрібниця може перетворитися на велику проблему. Дозвольте йому розслабитися, розкажіть про почуття. Серце брутального на вигляд самця може розтопити тільки ніжна і зворушлива особа.

You cannot copy content of this page