Як поводяться представники знаків Зодіаку, коли їх почуття згасають?

Ви вже тривалий час у стосунках, але відчуваєте, що ваші почуття починають згасати? Астрологи розкрили, як поводяться в цьому випадку представники знаків Зодіаку.

Овен

Якщо Овен хоче робити звичні справи для вас двох, то ваші стосунки приречені. Він сповнений енергії і завжди чимось зайнятий, хоча раніше хотів робити все разом. Якщо Овен почав вибирати друзів замість вас, або намагається переконатися, що ви не можете тримати його в компанії, то його серце більше не належить вам.

Телець

Про те, що Телець перестав вас любити, свідчить його близькість. Йому знадобилося багато часу, щоб повністю відкритися тобі. Якщо ці двері знову зачиняться, ви можете зрозуміти, що кохання зникло.

Близнюки

Байдужість Близнюків проявляється їх нудьгою. Це один з найцікавіших знаків Зодіаку. Коли вони закохуються, їм найбільше подобається процес народження кохання, але як тільки вони закохуються в людину, Близнюки починають думати, що нічого нового він не отримає. Коли стосунки перестають виглядати захоплюючою пригодою і починається рутина, народжені під цим знаком йдуть.

Рак

Про близький кінець стосунків можна сказати з того, що він почав уникати вас. Раки все розповідають своїм близьким і завжди чекають їх підтримки і схвалення. Їхня сім’я дізнається ще до того, як він поговорить з вами, що ваші стосунки закінчилися, тому вони намагатимуться тихо віддалитися від вас.

Леви

У випадку з Левами вас слід попередити, що вони шукають інші джерела захоплення. Леви люблять бути в центрі уваги, а ви зазвичай є основним джерелом уваги. Якщо ваш партнер шукає цієї уваги в іншому місці, значить, він більше не любить вас. Леви стають холодними до своєї другої половинки, якщо відчувають, що їх недооцінюють.

Діва

Те, що Діви втратили своє захоплення вами, покаже їхня постійна критика. Діви зазвичай дуже суворі до себе, але якщо любов зникла, ця риса буде спрямована на вас. Представники цього знаку намагатимуться дати вам відчуття, ніби ви недостатньо хороші, коли це насправді не так.

Терези

Любов Терезів починає слабшати, оскільки вони починають хотіти більше свободи і часу для себе. Зазвичай ці люди намагаються весь час бути поруч зі своїм партнером. Вони не люблять бути на самоті. Якщо вони починають вимагати незалежності, значить, їхні почуття згасають до вас.

Скорпіон

Зниження почуттів Скорпіона повинно попередити вас про його надмірну чесність і відкритість. Він розповість вам абсолютно все, а у відповідь чекайте такої ж відкритості. Скорпіони не звикли приховувати свої почуття або вдавати, що все ще люблять свого партнера, хоча насправді це не так. Така людина скаже вам відразу про все.

Стрілець

Стрілець просто перестане з вами спілкуватися. Йому потрібен веселий і безтурботний партнер, але як тільки ситуація стає серйозною або він відчуває тиск, ця людина негайно замикається в собі. Стрілець почне відступати, все більше і більше втрачаючи з вами зв’язок.

Козеріг

Про те, що Козеріг більше не любить вас, свідчить його раптова зосередженість не на стосунках, а на якійсь іншій сфері життя, будь то робота чи хобі. Він буде мати з ними справу день і ніч, використовуючи це як пояснення своєї раптової розлуки.

Водолій

Про те, що Водолій більше вас не любить, говорить поступове «вилучення» з вашого життя. Водолії — неемоційні істоти, тому не очікуйте, що вони будуть витончені в цьому відношенні. Ви дізнаєтеся, що все закінчиться, якщо ваш партнер перестане шукати можливості провести з вами час. Водолій не обговорює проблеми, а різко розриває стосунки в якийсь момент.

Риба

Ставши байдужим до партнера, представники Риб просто припиняють розвивати стосунки. У поведінці представників цього знаку зникають милі знаки уваги, будь то любовна записка, залишена на дзеркалі, або доставка квітів на роботу.