fbpx
Культура,  Поради

Як правильно дарувати гроші, щоб не подарувати власний добробут

На свята прийнято дарувати подарунки або сувеніри. Але іноді ми не можемо вгадати переваг винуватця торжества і приймаємо рішення подарувати гроші. Чи можна дарувати гроші і як правильно це робити, щоб фінансова удача вас не покинула, читайте далі.

Гроші – це не просто папірці або монети. Це – тонка енергетична матерія, до якої потрібно правильно ставитися: ними не можна нехтувати, але і звеличувати їх важливість немає сенсу. Джерело.

Якщо ви вирішили подарувати гроші, то важливо розуміти, кому і як ви будете їх підносити, щоб це було доречним. Так, в одному випадку подаровані гроші будуть сприйняті як подачка, а в іншому – як цінний і важливий презент.

Коли гроші в якості подарунка будуть доречні

Весілля

Гроші як подарунок на весілля завжди вважалися кращим вибором і це неспроста: молодятам потрібно облаштовувати свою домівку, а для цього потрібні фінансові ресурси. Так, традиції дарувати гроші у різних народів різні: у одних прийнято підносити конверт з грошима, а у інших дарують гроші відкрито й оголошувати, хто і яку суму подарував молодим.

День народження чи ювілей близької людини або друга

На подібні свята гроші – подарунок вельми актуальний. При цьому, якщо ви непогано обізнані про смак винуватця торжества, бажано доповнити презент невеликим пам’ятним сувеніром. Крім того, деякі біоенергетики вважають, що дарувати гроші краще колективно, тобто запрошеним зібрати всю суму і подарувати всім разом.

Це створить потужний позитивний енергетичний потік, що в майбутньому поліпшить добробут як людину, яка отримує подарунок, так і дарувальників.

Новосілля

Новосілля, як і весілля, має на увазі, що в найближчому майбутньому новоселам потрібні будуть додаткові фінансові вливання в свій новий будинок. Тому подаровані гроші виявляться вельми до речі. Можливо, ви й самі знаєте, що потрібно придбати господарям, але все одно є ризик не вгадати їх смаки і переваги.

Більш того, якщо ви даруєте гроші на новосілля, то ви відкриваєте свій грошовий енергетичний потік і подароване незабаром повернеться до вас, примноженев кілька разів!

Кому і коли дарувати гроші не доречно

Недоречним подарунком гроші будуть в разі, якщо дарувати їх начальнику або представнику вищестоящих органів: це може бути розцінено як хабар або подачка.

Читайте також: Прикмети в дорогу і подорож: що обіцяє удачу, а що біду

Небажано дарувати гроші малознайомим людям. Адже ви не можете знати, як буде сприйнятий ваш презент: в разі негативної реакції ваша енергетика може постpаждати.

Не слід дарувати грошові суми на Новий рік, церковні та гeндерні свята.

You cannot copy content of this page