fbpx

Як правильно почати 2023 рік, щоб залучити гроші та удачу, успіх та заможність

У перші дні нового року на нас чекає рідкісне астрологічне явище, яке вплине на наступний рік. Гроші, удача та щастя виявляться з тими, хто діятиме правильно. Хто не боїться, хто думає позитивно.

У 2023 ми входимо разом з ретроградним Меркурієм. Востаннє ця планета у новорічні свята рухалася у зворотному напрямку у 2017 році. Згадайте, як саме ви прожили цей рік, скільки у вас було невдач, а може, навпаки, вам цей час запам’ятався стартом у нове життя?

Ретроградний Меркурій — це рідкісна та тривожна астрологічна подія. Дуже важливо продумувати кожну дію і не робити кроків, які можуть спричинити проблеми.

Спочатку поговоримо, чим відрізняється цей ретроградний Меркурій від інших періодів. Меркурій – швидка планета, вона змінює напрямок руху до 4 разів на рік і весь час по-різному впливає на людей. Все залежить від того, в якому сузір’ї перебуває планета під час зворотного руху. Наприкінці 2022 року Меркурій увійшов до сузір’я Козерога, а отже, першочерговими стануть питання кар’єри, укладання контрактів, отримання прибутку, все що пов’язано з багатством.

Пам’ятайте повір’я: як зустрінеш Новий рік, так його й проведеш. Щодо 2023 року все більш ніж серйозно. Під ударом виявиться професійна сфера діяльності. Особливо не пощастить людям, яким доведеться працювати на святах.

Вони повною мірою відчують на собі випробування Меркурія.

Не виключені зриви заходів, домовленостей, запізнення та марнування часу. Аж до 18 січня зберігається небезпека зробити дурну помилку, яка негативно вплине на кар’єру.

Більше того, ретроградний Меркурій у Козерозі позбавляє людину гнучкості мислення, здається, що альтернативного виходу із ситуації просто немає.

Меркурій, що рухається у зворотному напрямку, не дуже добре впливає на фінанси. Потрібно тримати гроші під замком, щоб потім не шкодувати про витрачені кошти. І вже точно не варто позичати і оформлювати кредити. Це дуже актуально у свята. Так хочеться порадувати себе у вихідні, купивши дорогу та бажану річ.

Зачекайте до кінця січня, інакше вас наздожене розчарування.

You cannot copy content of this page