fbpx

Як правильно провести початок зими, щоб вона була вдалою для кожного знака Зодіаку

Людям, що переживають емоційні проблеми, п’ять корисних технік допоможуть позбутися від занепокоєння. Це стосується будь-якої пори року, адже ніколи не знаєш, яким буде наступний день. Початок зими – чарівний час, який проте не завжди творчий про відношенню до нас, тому будьте готові до будь-якого повороту подій. Джерело.

Стихія Води: Риби, Скорпіон, Рак

Стихія Води – це уособлення спокою і послідовності. Люди таких Знаків взимку часто покриваються товстою «захисною плівкою», стаючи більш повільними, навіть млявими або депресивними. Звичайно, скорочення сонячного впливу позначається на самопочутті. Люди цих Знаків погано сприймають свою безпорадність щодо природних процесів. Вони відчувають протягом цього часу як ніхто інший, а їх сентиментальність додає оливи у вогонь, викликаючи депресивність і бажання сховатися від зовнішнього світу.

Ракам найважче переживати зміну пір року. Зиму багато Раків зустрічають важко, раптом виявляючи у себе сонливість і млявість. Їм потрібно частіше оточувати себе близькими, більше займатися улюбленою справою і заводити нові знайомства. Приємне спілкування здатне вилікувати їх апатію.

Скорпіони в найменшій мірі залежні від приходу зими і зміни обстановки. Це найстійкіші представники стихії Води. Скорпіони дуже часто вдаються до спогадів про літо і про осінь. Вони переглядають фотографії з відпочинку, вдаються до ностальгії по відпустці і можуть пустити справи на самоплив. Все, що їм необхідно, – це зайнятість, щоб не піти в минуле з головою. Чим більше люди цього Знака працюватимуть взимку і в самому її початку, тим вдалішим буде грудень.

Рибам астрологи радять зустрічати зиму в справах. Бажано займатися вирішенням проблем, які давно вимагали уваги. Не варто братися за багато нових проектів, краще доробити все розпочате. Початок грудня – точно не час відпочивати, тому що весь майбутній успіх трьох найхолодніших місяців залежить від вжитих заходів. Кінець осені і початок зими також можуть провокувати загострення ревнощів.

Стихія Землі: Діва, Козеріг, Телець

Земля – ​​це стихія зі стійкою і потужною енергетикою. Люди, народжені в період владарювання такої стихії, дивляться на світ раціонально і об’єктивно. З цієї причини прихід зими на них майже ніяк не відбивається. Звичайно, знижується продуктивність через нестачу сонячних променів, але і з цим вони майже завжди справляються.

Дів зима навряд чи виб’є з колії. Але щоб вона пройшла вдало, Дівам потрібно вирішити якомога більшу кількість справ. Не варто брати на початок зими відпустку: Всесвіт хоче, щоб ці люди були постійно залучені в якийсь цікавий для них процес. Найкращий спосіб почати зиму і провести її вдало – закохатися. Якщо Діва вже в стосунках, то саме час вдихнути в них щось нове, перевести на більш високий рівень.

Козероги – цілеспрямовані люди, але в перші тижні зимового періоду у них нерідко знижується працездатність і дає пролом творча енергетика. У зв’язку з цим їм потрібне джерело натхнення. Можуть початися капризи і перепади настрою. Справитися з цим можна за допомогою своєчасного відпочинку і роботи без перевтоми і різкої зміни курсу.

У Тельців взимку справи йдуть набагато краще, ніж у більшості знаків Зодіаку. Правильно зустріти зиму їм допомагає помірний егоїзм. На початку грудня їх продуктивність різко підвищується, тому це найкращий час для того, щоб присвятити його собі коханим. Найкраще проходять фінансові справи, навчання і отримання нових знань. Дорогі придбання – хороший спосіб підняти собі настрій перед Новим Роком. Вдалими будуть ділові поїздки, пошук другої половинки.

Стихія Повітря: Близнюки, Водолій, Терези

«Повітряні» люди раді будь-яким змінам. Вони філософськи сприймають зміни в житті, включаючи перехід від осені до зими. Для них це можливість знайти щось нове. Початок зими для представників даної стихії – це майже завжди ковток свіжого повітря. Звичайно, не завжди все так райдужно, тому що початок зимового періоду часто призводить до проблем зі здоров’ям. Справитися з ними для Близнюків, Терезів і Водоліїв теж не складе труднощів.

Терези стають активними на початку зими. Зачату  активність і емоційність перетворюються в імпульсивність. Тому початок зими Терезам дається складніше, ніж Водоліям і Близнюкам. Тереи завжди знають, що можна говорити оточуючим, а що не можна, однак в перших числах грудня вони реагують на негатив більш гостро. Разом з цим приходить свобода в самореалізації. Творчим Терезам стає простіше працювати і приймати важливі рішення.

Водоліям початок зими проблем не принесе. Фізична і емоційна стійкість цих людей досить сильна, щоб не засмучуватися через настання холодів. У перші кілька тижні грудня астрологи рекомендують представникам цього Знака більше часу проводити за звичною роботою. Можна сміливо здійснювати великі покупки, ходити по магазинах у пошуках подарунків для найближчих людей.

Близнюкам взимку майже так легко, як і Водоліям. Єдина різниця полягає в тому, що Близнюки не можуть так впливати на навколишній світ. Їх наполегливість трохи знижується, так само як і продуктивність в інтелектуальній і фізичній роботі. Астрологи радять цим людям більше фокусуватися на початку зими на відпочинку і на перебування поруч з родичами, другою половинкою і друзями.

Стихія Вогню: Лев, Стрілець, Овен

Стихія Вогню і зима досить непогано поєднуються: на людей з такою енергетикою добре впливає сила холодної пори року. Вони стають спокійнішими, врівноваженими і позбавляються імпульсивності. Ці люди відчувають прилив сил і перебувають у відмінному настрої.

Овни частіше люблять спеку, а не холод, але це не означає, що така зміна обстановки для них болюча. Початок грудня для Овнів – дуже стабільний час. Можна займатися будь-якими справами, заводити нові знайомства. Ще початок зими прекрасно підходить для відпустки і подорожей.

Читайте також: Найвірніші жінки за знаком Зодіаку

Левам початок першого місяця зими теж приносить багато удачі. В цей час Леви захоплені любов’ю і пристрастями на противагу холодів. Правда, у них трохи знижується концентрація. Всі ділові та робочі невдачі сміливо можна закривати перемогами в любовній сфері. Щоб було простіше переживати можливі негаразди, Левам потрібно ставитися до проблем філософськи і не розцінювати обережність як боягузтво або слабкість характеру.

Стрільці відчувають себе майже ідеально на початку зими, тому що цей час їх Зодіаку. Енергетичні хвилі, які виходять від зірок і Сонця, гармонійні і творчі, і вся зима в цілому – це час великих надій для народжених під цим сузір’ям. Не завжди ці надії виправдовуються, але на те, щоб взяти вірний курс до успіху, у Стрільців буде майже цілий грудень. Їх життєлюбність загостриться. Астрологи радять дотримуватися голосу серця.

You cannot copy content of this page