fbpx

Як правильно випрати тюль, уникнути жовтого відтінку і повернути блиск

З такою неприємністю стикається багато господинь. Був новий, білий тюль, легкий і повітряний. Після першого прання його не впізнати! Звідки береться ця жовтизна, неприємний бурий колір, старість? Адже я попрала абсолютно нову річ в машинці, з звичайним порошком. Яка досада!

Є вірний спосіб уникнути брудно-жовтого кольору делікатних тканин після прання. Ми розповімо, як зберегти гарні речі у чудовому стані, як правильно прати тюль, щоб потім не було гірко і прикро.

Як правильно прати тюль

Щоб тканина зберегла блиск, білизну і представницький вигляд, насамперед зверни увагу на температуру води. Замочи тюль в ледве теплій воді, приблизно 30-35 градусів. Якщо температура води буде вище, ніжна структура тканини зруйнується і тюль неминуче пожовтіє!

Наступний етап – солоний: додай в тазик з водою 1/2 кг солі.

Потримай фіранки в насиченому розчині півтори години, така процедура допоможе вивести навіть складні плями і випрати тюль ідеально. Після замочування в солоній воді прополощи тюль, тільки ні в якому разі не використовуйте гарячу воду для цієї мети.

Пам’ятай: прохолодна, ледве тепла вода!

Читайте також: Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

Тепер попери тюль рідким засобом для синтетичних тканин. Акуратно поводься з тюлем, не варто викручувати – просто дай стекти воді.

Щоб повернути тюлю блиск, додай в прохолодну воду оцет з розрахунку 1 столова ложка на кожен літр. Після полоскання тканина зміниться!

Якщо тюль білий, а ти хочеш, щоб він виблискував, додай в холодну воду трішки рідкої синьки, пару крапель. Вода стане світло-блакитною. Після полоскання в цьому розчині фіранки стануть білосніжними, будуть сяяти на сонці!

Джерело.

You cannot copy content of this page