fbpx

Як правильно виявити таланти дитини

Всі батьки хочуть бачити своїх дітей дуже талановитими. І це правда – таланти можна виявити у кожної дитини. Але проблема в тому, що потрібно правильно виявити і розпізнати, що є близьким саме вашому малюку. А ще потрібно допомогти малюкові розвивати його природні здібності.

Тим мамам і татам, чиї діти проявляють свої здібності в ранньому дитинстві – пощастило вдвічі. Маля у 1,5 рочки, яке малює усміхнену пику або яблуко, безумовно, талановите. Батькам лише потрібно звернути на це увагу і продовжувати розвивати дитину в цьому напрямку.

У віці 10-13 років талант розкривається повністю. До цього віку дитині цікаві різні заняття, і батьки часто плутають здібності з захопленнями. Дорослим, які абсолютно не бачать в дитині якогось конкретного таланту, залишається порадити займатися його всебічним розвитком, і малюк неодмінно знайде себе.

Ми пропонуємо ряд ознак, саме за якими ви визначите наявність або відсутність таланту.

Читайте також: Панські маєтки успадкувала наймичка: На Тернопільщині у старовинному замку мешкає бабуся

Художній талант

Виявляються здібності до малювання, якщо дитина намагається якомога частіше малювати або ліпити. Такій дитині рухливі ігри менш цікаві. Її малюнки завжди різні, несхожі один на одного. Дитина малює образи, які придумує сама, намагається ретельно промальовувати кожну деталь. Такі дітки як правило, мовчазні. Для них цікаві екскурсії на виставки і в музеї, де вони із задоволенням розглядають витвори мистецтва. Дуже часто малюнки з’являються на шпалерах в дитячій.

Талант артиста

Малюк з легкістю пародіює якусь людину або тварину. Така дитина з задоволенням показує члeнам сім’ї різні спектаклі, та й в дитячому саду йому, як правило, дістаються головні ролі. Рухи тiла завжди пластичні. Дитина передає характер якогось героя за допомогою жестів, голосу, міміки. Батьки повинні всіляко заохочувати старання дитини, а також проводити різні вправи і тренінги для розвитку всіх видів пам’яті.

Музичний талант

Така дитина буде дуже легко вивчати нові пісні, відтворювати мелодію, чітко дотримуючись ритмн. Малюк часто наспівує пісні, які сам вигадує. Дитина зазвичай активна, із задоволенням біжить туди, звідки лунає музика. Однак не варто відразу записувати його в музичну школу. Тільки фахівець після прослуховування може сказати напевно, чи є у дитини талант до музики.

Спорт

Поряд з іншими талантами існує і здатність до спорту. Діти зі спортивними задатками дуже рухливі, легко вчаться кататися на велосипеді і ковзанах, у них відмінна координація рухів. Вони відрізняються від однолітків прекрасною фізичною формою. З огляду на здібності дитини і його інтереси, батьки можуть підібрати ту спортивну секцію, в якій він максимально розкриє свій творчий хист.

Допомогти вибрати правильний життєвий шлях для дитини зможуть тільки батьки! Постарайтеся проводити з дитинкою кожну вільну хвилину, розмовляйте про все, цікавтеся всім, що оточує вашого малюка. Тільки уважні та турботливі батьки здатні виявити таланти у своєї дитини, а також допомогти йому повноцінно їх розкрити.

Джерело.

You cannot copy content of this page