fbpx

Як продати весільну сукню і не нaкликaти бiду: коли це робити можна, а коли заборонено

Після весільного торжества багато дівчат замислюються над тим, що робити з сукнею. Забобони щодо цього атрибута змушують відмовитися від продажу прекрасного наряду, адже народна мудрість часто застерігає від неприємностей.

Весільна сукня, яку вибирала наречена, зберігає її енергетику, і багато дівчат не в силах розлучитися з частиною історії нової сім’ї. Однак часто шикарний наряд просто ніде зберігати, та й надіти його більше нікуди. Експерти пропонують вам ознайомитися з народними прикметами і вирішити, що робити зі своїм весільним вбранням.

1. Народна мудрість говорить, що вінчальний наряд є талісманом створеної сім’ї і оберігає її від будь-яких негараздів. Продаж і навіть прокат сукні можуть накликати на молодят неприємності, які в кінцевому підсумку приведуть до розладу в сім’ї.

2. Продаж сукні через брак грошей можливий, але розлучитися з нарядом краще не раніше ніж через рік після торжества. У тому випадку, якщо ваша сім’я щаслива і у вас немає розбіжностей, ваша сукня може стати щасливим талісманом і для іншої сім’ї. Однак перед продажем гарненько почистіть наряд, щоб на ньому не залишилося вашої енергетики.

3. За прикметами скня, використана для вінчання в церкві, не буде продана. Цей наряд навіть не можна давати на примірку найближчим людям, щоб ті ненароком не нашкодили вашій родині. Захист, даний Згори під час таїнства вінчання, тендітний, і її потрібно берегти від сторонніх очей.

4. Колишня наречена може зважитися на продаж не тільки сукні, а й аксесуарів. Однак фату варто приберегти і ні за що не розлучатися з нею. Цей атрибут є персональним оберегом і оберігає сім’ю. Продати рукавички, сумочку, туфлі і біжутерію ви можете, але постарайтеся знайти одного покупця.

Читайте також: Вартість весілля впливає на ризик розлучення: нові дослідження вчених

5. Категорично не можна продавати сукню, зшиту або розшиту вами самостійно. Раніше дівчата самі прикрашали вінчальні наряди, розшиваючи їх візерунками, плетучи мережива і заговарюючи сукні на сімейне щастя. У тому випадку, якщо ваша сукня куплена в салоні, її можна продати без особливого збитку для сім’ї.

Зважившись розлучитися з сукнею з якоїсь причини, підготуйтеся до її продажу особливо ретельно. Приберіть волосся і прилипші нитки, щоб через них на вас не змогли навести пopчу або пpистpіт. Перед пранням провітріть сукню, а прання і чищення довірте професіоналам. Вони не зіпсують ваш наряд, а також позбудуться енергетичних слідів за допомогою професійних засобів.

Джерело.

You cannot copy content of this page