fbpx

Як пройде 7 березня у Раків, Левів та інших знаків Зодіаку. Після складного напруженого тижня варто влаштувати собі повноцінний відпочинок

Овен

Сьогодні не варто перевтомлювати себе фізичними навантаженнями, важкою їжею і домашніми справами. Сходіть на масаж чи басейн. Проведіть з коханими весь день у неділю. Субота не сприятиме романтичній бесіді.

Телець

Сьогодні таки треба добре подумати про фінанси. Вам потрібно навчиться їх витрачати і розподіляти, інакше залишитеся без засобів дуже швидко. Інші негразди виникнуть, якщо ви розтратите не власні гроші, а взяті в борг. “Більше уваги приділіть собі. Не шкодуйте часу на тривалі косметичні процедури, – говорить астролог.

Близнюки

Постарайтеся сьогодні не приймати необдуманих рішень. Про фінанси теж не варто піклуватись. До вас прийдуть надходження, про які ви могли забути.

Рак

День пройде в турботі про інших. Ви будете вирішувати чужі негаразди і забудете про свої плани. Зірки радять спуститися з небес і брати курс тільки на власні амбіції.

Лев

День вам принесе нові знайомства. Здійсняться заповітні мрії. У всіх нових починаннях вас підтримають рідні люди.

Діва

У Діви багато надій так і залишаться нездійсненими. У цьому випадку не потрібно впадати у відчай, головне продовжувати вірити і йти до мети.

Терези

Вам сьогодні дуже важливо зберігати спокій. Не можна поспішати, як в діях, так і у висновках. Ваші слова можуть образити оточуючих, що призведе до непорозумінь.

Скорпіон

Всі розпочаті справи ви з успіхом завершите – в цьому вам допоможе досвід, перейнятий від друзів і колег. Є можливість поставити крапку над шкідливими звичками.

Стрілець

Сьогодні не найкращий день. Вас зустрінуть негаразди, які ви самі собі придумали. На роботі теж може піти не гладко. Однак вихід із ситуації є, згадайте про рідних людей і зверніться до них за порадою.

Козоріг

Прийшов час планувати майбутнє. Вам буде легше йти до своєї мети, якщо все розкладете по полицях. Чекайте вістей від людей, яких давно не бачили.

Водолій

Сьогодні вам знадобляться такі якості, як завзятість і наполегливість, проте користуватися ними потрібно з обережністю. Фінансові негаразди можуть внести розлад у вашу сім’ю. Прийшов час подбати про здоров’я.

Риби

День буде складним і не стабільним. Якщо потрібно прийняти важливі рішення, прислухайтеся до поради близьких. І не забувайте сьогодні про обіцянки, які давали комусь раніше.

Фото з pixabay.com

You cannot copy content of this page