fbpx

Як прикрасити будинок до Нового року 2019 по фен-шуй: залучаємо багатство і успіх

У цьому місяці наступить найбільш довгоочікуване свято року – Новий рік. Це прекрасна можливість розпрощатися зі старим життям і налаштуватися на удачу і багатство. Залучити щастя в новому році можна за допомогою святкового декору по фен-шуй. Як прикрасити будинок, щоб «задобрити» головний символ 2019 року Жовту Земляну Свиню?

Жовта Земляна Свиня любить все натуральне і розкішне. Тому, прикрашаючи будинок до свят, потрібно враховувати «побажання» покровительки наступного року. Тоді удача, щастя і гроші будуть супроводжувати вас весь 2019 рік.

Підготовка до декору будинку

До того як прикрашати будинок і ставити ялинку, фахівці з фен-шуй радять провести генеральне прибирання. Важливо позбутися від мотлоху і старих непотрібних речей. Так ви очистите будинок від негативної енергії Ша і впустите світлу енергію Ци. Вона приверне в ваш дім щастя і гармонію.

Новорічна ялинка

Ялинка – головний символ нового року. За допомогою неї можна в життя залучити удачу. Насамперед потрібно правильно вибрати місце для ялинки. Для цього подумайте яку сферу життя ви б хотіли змінити в 2019 році. Хочете більше грошей – тоді місце ялинки на півдні будинку.

Мрієте про діток – тоді поставте її на заході, хочете зустріти свою любов – виберіть південно-західну частину будинку для ялинки.

Фахівці фен-шуй говорять, що краще ставити живу ялинку. Жива ялина буде залучати енергію процвітання. Якщо ви проти живого дерева або у вас немає місця для ялинки, можна обмежитися гілочками. Для залучення грошей повісьте на ялинку монети, купюри і цукерки. Віддайте перевагу іграшкам з натуральних матеріалів.

Головний колір в будинку

Головні кольори наступного року – всі відтінки жовтого, коричневого, золотого, помаранчевого кольору. Використовуйте їх при оздобленні ялинки і декорі будинку. Щоб «задобрити» покровительку року, застеліть ліжко жовтим покривалом.

Вікна

Не варто нехтувати прикрасами для вікон. Адже через них теж проходить енергія. Щоб залучити багатство в будинок, повісьте на вікна купюри і сніжинки. На підвіконні можна розмістити свинку-скарбничку – в цьому році такий талісман актуальний.

Читайте також: Як очистити будинок від негативу перед Новим роком: позбудьтеся від усього неприємного, що сталося за останні 12 місяців і відкрийте двері в щасливе майбутнє

Святковий стіл

Не зайвим буде «задобрити» Свиню за допомогою декору новорічного столу. Використовуйте скатертину, посуд, серветки в відтінках символу 2019 року.

Важливо поставити на стіл статуетку свині. Ідеально якщо святковий стіл буде круглої або овальної форми. Згладити кути квадратного або прямокутного столу допоможе скатертина, яка їх закриє. Щоб підсилити енергію процвітання, запаліть свічки в новорічну ніч і тоді Свиня точно буде допомагати вам весь 2019 рік.

You cannot copy content of this page