fbpx

Як різні знаки Зодіаку показують, що вони закохані!

Багато хто з нас вважає, що небеса значною мірою впливають на те, що ми відчуваємо до іншого людині і наскільки інтенсивно. Хочете дізнатися і порівняти, як висловлюють свої почуття представники різних знаків Зодіаку?

Що таке любов для різних знаків Зодіаку

4 роки тому Університет Чикаго провів цікаве дослідження, яке підтвердило, що чоловіки зізнаються в коханні частіше, ніж жінки. Глибокий аналіз результатів цього дослідження підтверджує, що свої почуття найчастіше виявляють ті чоловіки, які вірні, цінують своїх партнерів і не бояться любити. Жінки вважають чоловіків більш пpивабливими. І всьому виною небеса. Так як же висловлюють свої почуття представники різних знаків Зодіаку? Перевірте тепер і ви!

Овен

Чоловіки, народжені під знаком Овна, відомі своїм особливим підходом до прояву почуттів іншій людині. Вони закохуються дуже швидко і присвячують весь свій вільний час тому, кому віддали своє серце. Овни люблять проводити вечори наодинці зі своєю другою половинкою. Через те, що вони швидко закохуються, зізнаються в коханні такі чоловіки теж рано.

Телець

Коли людина цього знаку закохується, весь світ для нього перестає існувати. Почуття Тельців дуже інтенсивні, сильніші, ніж у інших знаків. Чоловіки-Тельці повністю віддані і вірні своїм партнерам. Але ось зізнаватися в любові вони не поспішають. Жінки цього знаку дуже недовірливі і часто не можуть чітко зрозуміти свої почуття.

Близнюки

Читайте також: Нy дyже дивний образ: Тіна Кароль у плащі та ботильйонах з’явилася на сцені Палацу “Україна” (фото)

Люди, народжені в цей час року, товариські і прагнуть привернути увагу іншої людини. У відносинах не визнають компромісів і здатні повністю домінувати над партнером, тому можуть не боятись зради. Вони відкривають своє серце тільки тоді, коли повністю впевнені в намірах обранця, бо побоюються розчарування.

Рaк

Рaки завжди тримаються насторожі через недовіру до іншої людини. Навіть маючи міцні стосунки, вони не можуть довіряти своєму партнеру на всі 100 відсотків. Воліють тримати все під контролем, тому слова «Я люблю тебе» вони скажуть тільки дійсно особливій людині. Почути такі слова від Рaка – щось дуже незвичайне.

Лев

Якщо Лев почує визнання в любові, він буде впевнений, що людина повністю віддає йому своє серце. Звичайно, Лев зрадіє такими словами, але вимовляти їх не поспішатиме. Люди, народжені під цим знаком, дуже егоїстичні, тому їм важко виявляти свої почуття до іншого – адже недарма лев цар звірів.

Діва

Діва – один з найщиріших знаків Зодіаку. Вони не люблять обманювати інших і при цьому самі чесні і віддані. У них гарне почуття гумору, тому інші люди поруч з ними не нудьгують. Діви заряджають свого партнера оптимізмом і ділять з ним його захоплення. Досить легко вступають у відносини і сказати «Я тебе люблю» для них не проблема.

Терези

Які б проблеми не виникли на шляху у Терезів, вони ніколи не втрачають присутності духу. Це природжені оптимісти. Вони завжди намагаються бути чесними зі своєю половинкою, визнають свої помилки і несуть відповідальність за наслідки. Закохуються досить швидко, але часто обережні і почуття проявляти не поспішають. У відносинах для них найважливіше – знати, що партнер любить їх так само сильно, як і вони.

Скорпіон

Скорпіони в прояві своїх почуттів подібні Ракам. До того ж, вони дуже сором’язливі. Їм легше відштовхнути людину, ніж зав’язати з ним серйозні відносини. Цей страх проявити почуття відбувається ще і тому, що Скорпіони бояться розчарування. Тому вони краще виждуть і будуть впевнені, ніж потім пошкодують.

Стрілець

Цей знак Зодіаку підпорядковується тільки своїми правилами. Стрільці прагнуть мати серйозні стосунки, але при цьому не хочуть втрачати свободу і незалежність. І навіть маючи такі міцні відносини, побоюються, що можуть їх втратити через сильне розчарування або гучного конфлікту. Тому, вибираючи партнера, керуються не емоціями, а розумом.

Козеріг

Коли Козеріг говорить «Люблю», він хоче показати, наскільки важлива йому ця людина. Козеріг не дає порожніх обіцянок, цінує вірність і намагається бути чесним. Тому такі слова він скаже тільки тоді, коли буде упевнений у своїх почуттях. Козероги сприймають відносини дуже серйозно, намагаються бути ініціативними і романтичними. Для коханої людини вони здатні на все.

Водолій

Люди, народжені під цим знаком, надзвичайно нерішучі. Вони можуть закохатися в іншу людину, при цьому не забуваючи свого колишнього партнера. Непостійні в своїх почуттях і в силу власної нерішучості часто не роблять активних дій, але при цьому можуть відгукнутися на любов іншої людини. Тому, якщо Водолій каже «Я тебе люблю», йому буває важко повірити. До того ж, Водолії схильні надто швидко довіряти незнайомим людям.

Риби

Люди, народжені під цим знаком, часто бувають дуже чутливі. Свої почуття виявляють по-особливому і не завжди зрозуміло. Риби нечасто кажуть «Я тебе люблю», воліють, щоб партнер сказав це першим. До того ж, вони дуже емоційні, їх легко образити. Може бути, тому Риби не поспішають зізнаватися в коханні першими, а чекають, що це зробить інша сторона.

Ось так знак Зодіаку впливає на почуття і їх прояви. Чи відповідає це опис вашому випадку? Але не варто також забувати, що на прояви любові багато в чому впливають характер, культурне середовище і навіть вік коханої людини. І відносини треба будувати на довірі і чесності. Ну і, звичайно, не забувати казати «Я тебе люблю»!

Джерело.

You cannot copy content of this page