Як сонячне затемнення 21 червня вплине на життя знаків Зодіаку і які зміни їх чекають

Літо 2020 насичене астрологічними подіями. Крім кількох планет в ретроградному русі, людство чекає коридор затемнень, який триватиме до 5 липня. Наступає 21 червня сонячне затемнення відрізняється важкою енергетикою, тому всім представникам Зодіаку варто приготуватися до того, що якісь плани не вийде виконати, адже все залежатиме від непередбачених подій.

Такі перспективи, з одного боку, лякають, а з іншого, дають привід шукати і знаходити нові шляхи розвитку, зростання і досягнення успіху. З огляду на прогноз астрологів і скорегувавши свої плани, можна уникнути багатьох неприємностей.

Овен

Овнам затемнення Сонця може здатися дуже складним, проте всі перешкоди, які здадуться 21 червня на горизонті, будуть подолані вже до вечора, причому без особливих зусиль. Астрологи радять остерігатися чужих порад: життя зажадає яких самостійних рішень, або повної безініціативності, щоб доля сама вивела на потрібний шлях.

Телець

Представникам Тельця астрологи радять довіритися долі, так як будь-які спроби щось змінити і зійти з раніше наміченого шляху приведуть до поразки. Сонячне затемнення має потужну енергетику. Бажання змінити своє життя може підвищити ймовірність невдач. Зараз краще розслабитися і плисти за течією до тих пір, поки вона не приб’є до нових берегів.

Близнюки

Близнюкам астрологи радять розлучитися з негативними звичками, блоками свідомості, токсичними друзями і глибинними страхами, які 21 червня спливуть на поверхню. Сонячне затемнення надасть можливість як змінити своє життя на краще, так і загрузнути в сумнівах. Вибирати краще перше. А якщо терміново потрібна підтримка, моральна або у справі, її можна знайти серед найближчих людей, в дружньому або сімейному колі, – вони вислухають, зрозуміють і допоможуть.

Рак

Сузір’я вплине на Сонце 21 червня найбільше за все. Астрологи стверджують, що це затемнення буде вкрай успішним для Раків. Головне, бути обережніше і не панікувати в моменти, коли потрібно швидко прийняти важливе рішення, – від нього буде залежати подальше життя. У всьому краще спиратися на інтуїцію і голос серця.

Лев

День затемнення не дуже простий для Левів: їм захочеться всім заперечувати і читати нотації. Така впертість – симптом блокування енергії і в психіці, і в тілі. Доброю ідеєю буде розслабитися і відпочити від проблем. Коридор затемнень завжди створює напругу, і в ньому дуже важливо не втрачати себе. Астрологи радять виділити моменти для перепочинку, щоб проявити турботу до себе і відновити сили.

Діва

Щоб сонячне затемнення пройшло успішно, Дівам слід визначитися з тим, що вони хочуть отримати від життя в найближчі місяці. Фундамент для цього краще закласти саме 21 червня: якщо хочеться кар’єрного зростання, варто проявити себе на роботі, якщо є думки про зміни в особистому житті, то саме час зробити важливий крок. Час взяти долю у свої руки, і тоді сонячна енергія принесе удачу.

Терези

Терезам астрологи радять остерігатися власних страхів, так як вони вийдуть назовні. Варто поменше думати про те, що може статися в житті, і фокусуватися на тому, що в хорошого в ньому вже відбулося. Не варто піддаватися на провокації негативних думок, тому що багато хто буде чекати, коли Терези дадуть слабину. Тільки спокій і незворушність зможуть забезпечити стабільність в такий неспокійний день.

Скорпіон

За прогнозом астрологів, будь-які рішення, прийняті Скорпіонами 21 червня, втіляться в життя і принесуть в нього щасливі зміни. Але краще почати з дрібниць, наприклад, викинути старі обридлі речі. А потім вже можна позбавити себе від шкідливих звичок і неприємних відносин. Сонячне затемнення має розпочатися саме з оновлення. А за дрібними змінами підуть і більш істотні.

Стрілець

Сонячне затемнення матиме великий вплив на Стрільців: щоб полегшити життя, варто почистити свої відносини, позбутися від торішніх образ, безглуздих непорозумінь і застарілих конфліктів. Справедливість і всепрощення 21 червня – це не тільки ефективний спосіб відновити внутрішню рівновагу, а й запорука щасливого і безтурботного життя.

Козеріг

Згідно астропрогнозу, для Козерогів сонячне затемнення стане днем наполегливої праці. Щоб провести і закінчити його на гребені успіху, не варто відволікатися на рішення проблем і доробляти в поспіху те, що було залишено на потім. Краще сміливо глянути в майбутнє, подумати над тим, як можна поліпшити своє життя і загадати правильні бажання. Сонце подарує необхідну енергію для великих звершень – і все, що буде потрібно, це направити її в потрібне русло.

Водолій

Всесвіт попереджає: день сонячного затемнення буде продуктивний для планування і підготовки необхідного ґрунту для майбутніх дій. Астрологи радять Водоліям визначитися зі своїми бажаннями – усвідомивши 21 червня, чого ви хочете, ви забезпечите собі успішне досягнення мети в наступні місяці. Не варто ігнорувати в цей день поради оточуючих: підказка може прийти зовсім несподівано.

Риби

Перше літнє затемнення Сонця закрутить вихор емоцій в житті Риб. У ціні буде холоднокровність. Астрологи рекомендують стежити за тим, щоб тайфун не завдав руйнувань: його енергію можна використовувати з користю, якщо спрямувати у правильне русло, – наприклад, на те, щоб зрушити з точки застою важливу справу, переломити хід процесу, знайти вирішення критичної ситуації. Не страшно, якщо по ходу справи потрібно міняти пріоритети: залишиться у виграші той, хто не упустить кінцеву мету.