fbpx

Як українка вийшла заміж за італійця: “З собою привезла двох котів, чоловік сказав, що одружувався на всьому комплекті”

Киянка Тетяна Рогозіна вийшла заміж за італійця Дієго Спандрі, який зробив їй пропозицію у Венеції за рік після знайомства.

За матеріалами видання Gazeta.ua.

“Я за освітою – перекладач англійської та німецької мови. Тоді працювала фрілансером – перекладала і давала уроки студентам. Займалася танцями. Дієго подорожував і приїхав у Київ. Спільні знайомі попросили провести екскурсію для нього у Лаврі. Спочатку ми просто спілкувалися. Наступного разу приїхав на мій виступ. Тоді зрозуміла, що в Дієго до мене симпатія, хоча я до того сприймала його як друга,” – розповідає Тетяна.

Також, Тетяна зазначає, що італієць її дуже підтримував, коли вона втрaтuлa тата. А також він прилітав в Украну на вихідні.

“Взимку на мій День народження прислав музичний диск і книгу про котів, бо тримала в себе двох. Так тривало десь півроку. Потім Дієго запропонував зустрічатися. І ми почали кататися: він до мене на одні вихідні приїжджав, а я на інші до нього. Іноді зустрічалися в якійсь країні Європи. Через півроку, восени поїхали у Венецію. Коли там гуляли на набережній, то він дістав обручку – із білого золота із маленьким камінцем”, – говорить Тетяна.

Тож після цього Тетяна Рогозіна і Дієго Спандрі розписалися в Україні. А вже після цього відразу вона подала на дозвіл проживання в Італії. Там у серпні повінчалися і ходили на курси в церкву.

Читайте також:

“Священик говорив з нами про важливість шлюбу, як потрібно себе поводити, запитував чи справді готові до цього. На вінчання шила білу сукню у рівненської фірми. У ресторан запрошували лише найближчих родичів і свідків – було до 20 людей. У італійців не прийнято гукати всіх у ресторан, більшість приходять у церкву. Через тиждень із свідками поїхали святкувати в Україні – вдягли вишиванки, були в Пирогово. Запросили також лише найближчих друзів. Прізвище чоловіка не брала, бо в них так не прийнято. Це викликає більше питань, ніж коли чоловік і дружина на різних прізвищах”.

А вже після вінчання молодята поїхали у весільну подорож на острів Маврикій. Квитки на літак і готель замовляли самі і були там 10 днів.

“Живемо у маленькому містечку Манделло, що за годину їзди від Мілану. Із України привезла двох котів – Персика-Сімбу і Беллу-Нуар. Чоловік сказав: “Я одружувався на всьому комплекті”. Зараз я не працюю. Чоловік не хоче, бо тоді мало бачитиме мене вдома. Він – інженер на заводі. Я іноді беру на репетиторство дітей знайомих”.

You cannot copy content of this page