fbpx

Як в жовтні змінити своє життя на краще: прості кроки

Початок нового місяця – найкращий час для того, щоб задуматися про зміни в житті. За допомогою 30 простих порад вже в жовтні ви зможете зробити ваше життя яскравіше, а нові зміни принесуть вам користь і внесуть гармонію в будні.

Для багатьох людей осінь асоціюється з різким похолоданням, частими зливами і настанням осінньої хандри. У цей період найголовніше – налаштуватися на позитив, відігнати від себе негативні думки і задуматися про зміни в житті.  Всього кілька простих порад допоможуть вам без особливих зусиль зробити ваше життя краще, а результат цих змін принесе вам задоволення і полегшить ваше життя.

Міняємо своє життя на краще

Щоб життя посміхнулася вам, не варто скаржитися на проблеми і звинувачувати в них оточуючих: прикладіть невеликі зусилля, і вже через місяць ви повірите, що немає нічого неможливого.

Читайте також: 7 подарунків, які ніколи не можна дарувати і приймати

1. Навчіться радіти дрібницям. У житті кожної людини часом трапляються маленькі радості. Однак багато хто не помічають їх або не надають їм значення, але ж іноді навіть навколишні обставини можуть поліпшити настрій. Будьте спостережливі і навчитеся радіти навіть найпростішим речам. Бо часом з таких маленьких радостей може скластися справжнє щастя.

2. Уникайте брехні. Напевно, кожній людині відомо, що будь-який обман породжує новий, і через деякий час життя починає тонути в цілому океані брехні. Щоб жити було простіше, а ваші відносини з людьми були чесними і щирими, не варто навіть іноді дотримуватися правила «брехня на благо». Не варто забувати, що будь-яка правда здатна позбавити вас від відповідальності за ваш обман і зберегти довірчі відносини з іншими людьми.

3. Позбувайтеся боргів. Коли в житті трапляються фінансові труднощі, більшість людей змушені позичати гроші у своїх друзів і близьких. Однак ні для кого не секрет, що вже незабаром почуття обов’язку починає обтяжувати, що сприяє різкому погіршенню настрою. Слід рідше позичати гроші, а якщо виникла така необхідність, то намагайтеся швидше розпрощатися з ненависним боргом. Не забувайте, що будь-які борги псують відносини між людьми і витягають з вас позитивну енергію.

4. Навчіться відпускати людей з вашого життя. Як би гірко це не звучало, але багато людей як легко з’являються в нашому житті, так само легко з нього зникають. Постарайтеся переконати себе правильно: незамінних людей не буває. Навчіться відпускати тих, хто сам хоче відсторонитися від спілкування з вами. Також не варто обтяжувати себе контактами з заздрісними друзями і ненадійними людьми. Запам’ятайте, що тільки вірні і щирі друзі здатні прийти до вас на допомогу в скрутну хвилину.

5. Починайте ваш ранок з посмішки. Навіть якщо день обіцяє бути важким, а погода на вулиці холодна і дощова, постарайтеся щоранку заряджати себе тільки позитивними емоціями. В цьому випадку час пролетить для вас швидко, а заслуженою нагородою за ваш позитив буде гарний настрій і прихильність оточуючих людей.

6. Насолоджуйтесь самотністю. Можливо, багатьом цей пункт здасться негативним, але вважається, що хоча б одну годину на день слід перебувати наодинці з собою. Приділіть цей час самоаналізу, подумайте про плани на майбутнє або просто займіться улюбленою справою. Це допоможе вам розслабитися і подумати над багатьма хвилюючими вас речами.

7. Намагайтеся бути простіше. Звичайно, загадковість і унікальність, можливо, допомагають людині виділитися з маси, але не перестарайтеся з цим, інакше люди вважатимуть вас занадто зарозумілим. Постарайтеся бути простіше, щоб не псувати про себе думку оточуючих людей і не створювати зайвого бар’єру в спілкуванні з ними.

8. Відмовтеся від шкідливих звичок. Завдаючи шкоди своєму здоров’ю, ви тільки погіршує своє життя. Щоб у вас було гарне самопочуття і не виникало проблем з імунітетом, відмовтеся від шкідливих звичок і намагайтеся проводити відпочинок з користю для вашого організму.

9. Завзятість – шлях до щастя. Щоб чогось досягти в житті, потрібні постійні старання і, звичайно ж, завзятість. Не опускайте руки в разі невдач: йдіть до своєї мети і не бійтеся робити помилки. Тільки завзятість допоможе вам досягти бажаного результату.

10. Ваша їжа – це ви. Не забувайте, що навіть ваше харчування характеризує вас як людину. Шкідлива їжа, швидкі перекушування, пізні вечері – все це говорить про вас як про людину, повністю байдужу до свого здоров’я і зовнішнього вигляду. Скорегуйте свій раціон, харчуйтеся правильно і намагайтеся уникати жирної і смаженої їжі. Завдяки цьому простому правилу ви значно поліпшите своє самопочуття, а ваш зовнішній вигляд подарує вам упевненість в собі і увагу з боку оточуючих.

11. Подорожуйте. Для багатьох подорожі асоціюються з дорогим задоволенням, що вимагає безлічі турбот і значних фінансових вкладень. Однак це всього лише стереотип. Навіть візити в довколишні міста допоможуть вам розслабитися, розширять ваш кругозір і не потребуватимуть великих грошових витрат.

12. Говоріть собі компліменти. Щоранку, стоячи перед дзеркалом, підбадьорюйте себе теплими словами та компліментами. Цей простий пункт допоможе вам підвищити свою самооцінку, а також додасть впевненості на весь день. Також дізнайтеся, які слова слід говорити перед дзеркалом, щоб поліпшити своє життя.

13. Не бійтеся робити помилки. Кожні скоєні помилки допомагають нам зрозуміти на практиці, що ми зробили неправильно. Не бійтеся помилятися, а головне – вчіться на власних помилках.

14. Намагайтеся не засуджувати інших людей. Практично кожній людині хоча б раз доводилося ставати предметом осуду. Це викликає дискомфорт і значно погіршує настрій. Ніколи не засуджуйте інших людей, як би вони себе не вели і які б промахи вони не здійснювали. А також намагайтеся абстрагуватися від суспільства, де головною темою для розмов є плітки про оточуючих людей. Будь-які контакти з такими людьми можуть привести до втрати вашої внутрішньої енергії і погіршення самопочуття.

15. Будьте вимогливі до себе. Любіть себе таким, яким ви є, але не забувайте, що прагнення до кращого робить з вас самодостатню особистість. Проаналізуйте, що б вам хотілося поліпшити в собі і навколо себе, створіть для себе модель ідеального життя, і вимагайте від себе досягнення кращих результатів. Зробивши цей простий крок, ви зможете бути задоволені собою, а досягнуті результати принесуть вам задоволення.

16. Придумайте собі хобі. Кожній людині необхідно хоча б іноді займатися справою, яка приносить йому задоволення. Знайдіть собі хобі і намагайтеся в ньому вдосконалюватися. Це допоможе вам урізноманітнити своє життя, а хороші результати вашого заняття стануть для вас мотивацією.

17. Будьте товариськими. Спілкування не тільки допоможе вам налагодити відносини з людьми, але і принесе вам задоволення. Не уникайте нових знайомств і не бійтеся бути ініціатором розмови. Завдяки цьому кроку ви зможете не тільки завести нових друзів, але і дізнатися для себе багато нового.

18. Боріться зі своїми страхами. Кожній людині властиво чогось боятися, але, як ви знаєте, страхи ускладнюють нашу повсякденність і часом не дозволяють нам рухатися далі. Переборовши свої страхи, ви зможете значно спростити своє життя, а також виховати в собі стійкість.

19. Стежте за своєю зовнішністю. Не забувайте, що ваш зовнішній вигляд повністю відображає ваш внутрішній світ і характер. Приділяйте час догляду за своєю зовнішністю і вирішуйте тільки на розумні експерименти. За допомогою цього кроку ви станете впевненіше в собі, а навколишні люди оцінять ваше перетворення.

20. Навчіться отримувати задоволення від життя. Часом наше повсякденне життя
представляється нам рутиною, в якій ми бачимо тільки роботу і будинок. Однак це не так. У житті кожної людини безліч таких моментів, які можуть принести радість і урізноманітнити повсякденність. Навчіться насолоджуватися кожною миттю, діліться своїми емоціями з оточуючими людьми, і тоді життя буде приносити вам радість і задоволення.

21. Прагніть до змін. Ніколи не бійтеся вносити невеликі зміни в своє життя. Адже іноді навіть маленькі зміни здатні істотно змінити життя на краще.

22. Даруйте подарунки близьким людям. Маленькі і несподівані сюрпризи принесуть радість вашим рідним людям і друзям, а у відповідь ви отримаєте заряд позитивних емоцій на весь день.

23. Заведіть особистий щоденник. Ще в шкільні роки багато дітей починають вести особистий щоденник, щоб записувати туди все, що сталося з ними за день. Однак навіть дорослим людям таке заняття може принести користь. Заведіть такий щоденник, щоб записувати туди всі свої позитивні емоції і приємні моменти. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки ваше життя наповнене хорошими днями і наскільки мало в ньому негативних моментів.

24. Намагайтеся прокидатися раніше. Звичайно, хороший і здоровий сон необхідний кожній людині, але тільки уявіть, наскільки продуктивно пройде ваш день, якщо ви прокинетеся хоча б на годину раніше. Постарайтеся змінити свій режим сну і навчитеся прокидатися раніше, щоб день пройшов для вас спокійно, а всі необхідні справи ви змогли зробити вчасно.

25. Навчіться говорити «ні». У деяких випадках саме просте слово «ні» ставить нас в ступор. Навчіться відмовляти іншим людям, і не варто боятися образ з їх боку. Так ви зможете позбутися від енергетичних вампірів в своєму оточенні, які, користуючись вашою добротою і безвідмовністю, поглинають вашу життєву енергію.

26. Приділяйте час спорту. Не варто захоплюватися важкими фізичними вправами і щодня відвідувати спортзал. Навіть легка зарядка з ранку допоможе вам підтримувати спортивну форму, і після таких занять ви не будете втомлюватися, а навпаки, зможете відчути додатковий приплив сил.

27. Позбувайтеся непотрібних речей. Більшість старих і непотрібних речей можуть нести як позитивні, так і негативні емоції. Позбавляйтеся від тих речей, які пов’язані з поганими спогадами, або тих, які не знадобляться вам в побуті. Адже предмети у вашому будинку не просто є його частиною, а й мають певну енергетику.

28. Ставте для себе цілі. Щоб домогтися більшого, постарайтеся ставити для себе цілі на кожен день. Заведіть записну книжку і записуйте все, що ви повинні виконати вже завтра. Згодом ви помітите, що ваше життя значно покращиться, і самі здивуєтеся своїми можливостями.

29. Навчіться економити. Щоб придбати щось дійсно корисне і необхідне або відправитися в цікаву подорож, потрібно просто навчитися не витрачати гроші даремно і збирати зекономлений бюджет. Завдяки цьому кроку ви навчити розумно витрачати свої заощадження, а витрачені гроші будуть приносити вам радість.

30. Навчіться терпінню. Для багатьох людей очікування чогось є справжнім випробуванням. Однак не забувайте, що для досягнення позитивних результатів потрібно не тільки щоденна праця і старання, але і терпіння. Цей крок допоможе вам зрозуміти, що очікування сприятливих результатів будь-якої справи – це необхідна частина вашого життя, і, врешті-решт, завдяки старанням результат не змусить довго себе чекати.

Зробивши 30 простих кроків, ви зможете вже в жовтні повністю змінити своє життя. Щастя і удачі вам!

Джерело.

You cannot copy content of this page