Як вибрати оpигінальний літній манікюр: топ-7 актуальних ідей (фото)

З приходом літнього тепла і яскравого сонця кожній дівчині так і хочеться додати у свій повсякденний образ чогось незвичайного, веселого та легкого – і в одязі, і в аксесуарах, і у манікюрі.

Порадувати себе завжди можна чимось новим, красивим і стильним. Створити чудовий образ для літа допоможе яскравий модний манікюр.

Дотримуючись трендів на сезон весна/літо-2018, кожна представниця прекрасної статі зможе підібрати для себе оптимальний варіант, який підійде для одягу будь-якого стилю.

Пропонує підбірку найактуальніших ідей для манікюру на літо 2018 року.

Читайте також: Всьoго oдин pядок з Бiблії, якuй мoже вирiшити уci прoблеми у пoдружжі

Так, сучасні літні варіанти манікюру представлені незвичайними колірними рішеннями і поєднаннями різних технік виконання.

Дизайн також надихає своєю легкістю, лаконічністю і застосуванням незвичайних аксесуарів.

Repost @tominova_anastasia ・・・

Публикация от Маникюр / Ногти / Мастера (@nail_art_club_)

Repost @nail_marina_disign Доброе утро люди😊🌾 ну и в коллекцию 🔥😌☀ гипер нежные и солнечные💛 запись на обучение в лс ✉ люблю творить💅💖 любимая работа❤💐 ________________________ . #аппаратныйманикюр #росписьногтей #naildesign #nail #маникюр #маникюрмосква #manicure #nailfashion #красивыйманикюр #ручнаяработа #курсы #nailboxru #marinadisign #nailart #красотарядом #курсыманикюра #гельлак #ногти #шеллак #nails #дизайнногтей #подкутикулу #шеллак #красивыеногти #топмастеров #nails_page #гельлак #дизайныногтей #manikurchik_russia #designnails #маникюркрасноярск

Публикация от Маникюр / Ногти / Мастера (@nail_art_club_)

Джерело.