fbpx

Як вибрати зручного партнера за знаком Зодіаку

Астрологи розповіли, як обрати зручного партнера за знаком Зодіаку. Кожен знак Зодіаку має свої  певні особливості, які впливають на характер людини.

Стихія Повітря

Близнюки

Близнюки мають непростий характер, тому їм іноді важко знайти пару. Простих рецептів не існує.  Близнюки зможуть побудувати міцні стосунки зі Стрільцями, Левами чи Овнами. Кожен торуватиме свій неповторний шлях. У відносинах вони отримуватимуть натхнення йти вперед а також реалізуватимуть себе без тиску. Варто ігнорувати стосунків з Козерогами, Дівами, Тельцями, Раками, Скорпіонами.

Терези

Терези мають природний шарм, спокій і делікатність. Їм підійдуть Терези, Стрільці, Леви чи Овни. Саме з ними можна створити гармонійну і щасливу пару. Краще уникати Риб, Скорпіонів та Раків. У багатьох ситуаціях вони матимуть щось спільне. Будуть і піднесення і кризи.

Водолії

Водолії комунікабельні люди, які люблять проводити час з новими людьми. Найкраще їм підійдуть Стрільці, Леви та Овни. Варто уникати Козерогів, Дів, Тельців та Раків.

Стихія Землі

Діви

Дівам чудово підійдуть Тельці та Козероги. Крім цього, хороший шлюб може скластися з Левами, які успішно доповнять їх.

Краще уникати інших Дів, Водоліїв, Риб та Раків.

Козероги

Козероги практичні, надійні та стабільні. Їм чудово підходять Раки, Скорпіони, Риби, Діви та Тельці. Козерогам варто

уникати Водоліїв, Терезів та Близнюків. Вони надто різні.

Тельці

Тельці прагнуть серйозних відносин. Найкращою партією для них стануть Козероги чи Діви, а також Скорпіони, Раки та Риби. Тельцям варто уникати Овнів, Терезів, Близнюків, Стрільців та Водоліїв. Це буде не найкраща партія для них.

Стихія Води

Скорпіон

Скорпіони мають важкий характер, тому їм не так і просто знайти пару. Їм чудово підійдуть Козероги, Діви, Тельці, Риби та Раки. Цьому знаку Зодіаку варто уникати Водоліїв, Терезів, Стрільців, Львів, Овнів та Близнюків.

Раки

Раки шукають душевну близькість та стабільність. Тому їм підходять Козероги, Діви та Тельці, щоб з німі несті мір по всьому свитуНизький рівень сумісності у

Раків зі Стрільцями, Левами, Овнами, Терезами, Близнюками та Водоліями.

Риби

Риби цінують стабільність, тому їм потрібний надійний партнер. Їм підійдуть Діви, Козероги та Тельці. Від Стрільців, Львів та Овнів варто триматися якомога далі.

Стихія вогню

Лев

Леви незалежні та харизматичні. Їм підійдуть Водолії, Терези та Близнюки. Левам не підходять Скорпіони, Раки, Риби, Козероги, Діви та Тельці.

Стрілець

Стрільці потребують партнера, який поділятиме їхній оптимізм. Тому їм варто придивитися до Водоліїв, Терезів і Близнюків.

Стрільцям зовсім не підходять Козероги, Діви та Тельці.

Овни

Овнам чудово підійдуть Стрільці, інші Овни, Риби, Тільці та Леви. А ось будувати стосунки з Козерогами, Терезами, Раками та Скорпіонами не варто.

You cannot copy content of this page