Як забути колишнього?

Він зник, без всяких пояснень. Вже який день тобі нічого не цікаво, нікого не хочеш бачити, нічого не хочеш робити, зникло все-кольори, люди, почуття. Все, що залишилося, це –біль, нестерпний біль, який, здається, повністю спустошив тебе. Єдиний друг-подушка, яка витирає всі твої сльози. А вони, мов скажені, ллють і ллють. Ні, ти не плачеш, це просто біль виливається з тебе, бо не вміщається в тобі. Це навіть не депресія,це кінець. Ти до кінця не усвідомлюєш, що з тобою відбувається, і раптом розумієш, що це зруйнувало тебе, і такою як колись тобі вже не стати…

Якщо ви відчували щось схоже, вітаю, ви пройшли перший етап- очищення(напевно найболісніший). А тепер саме час починати щось робити.

Крок перший. Аналіз ситуації.

Ти зустріла Його, нарешті. Ти чекала на цю зустріч багато років, молилася, вірила, і Він раптово прийшов у твоє життя, і ти повірила в долю, подумала, що це тобі нагорода за довгі роки чекання. Назвала це Коханням, таким, яке буває раз в житті. Він підходив тобі у всьому: в смаках, розмові, в сeкcі. Нарешті пазл твого життя склався! Він-ідеальний чоловік, подарований тобі небом! Ти безмежно щаслива! Щаслива настільки, що готова повністю змінити своє життя: роботу, друзів, навіть країну. Ти не бачиш в цьому нічого поганого, адже рухаєшся назустріч своєму щастю.

На жаль це тільки одна сторона медалі, яку бачать очі, які безмежно кохають. Насправді Він дивився на все це зовсім по іншому. Так, ти зацікавила його, бо ти красива, ти з тих, кого хочеться підкорити, щоб поставити собі черговий жирний плюс – «Я це зробив!», після чого він автоматично переходить на значно вищий рівень пікапу. Ти всього лиш сходинка на Його життєвій дорозі. Це страшна істина, з якою потрібно змиритися і відпустити. Відпустити Його, відпустити ситуацію.

Крок другий. Знайти ліки для душі.

Хоч ти нарешті(а пройшов вже рік) і зрозуміла, що то була не любов, а пригода(і як виявилося неприємна), та біль не вщухає. Просто з гострого перейшла у хронічний. В цьому немає нічого дивного, адже коли ти розіб’єш коліно рана буде боліти, поки не заживе, а ще якщо її періодично зачіпати, вона ще довго буде кровоточити. Ти виходиш в світ і бачиш там безліч щасливих закоханих пар; а вчора, взагалі, бачила його, як він цілував… іншу… так само, як ще недавно тебе. Здається, ти не хочеш жити… Але-треба!!! Саме зараз час розпочати лікування. Ти можеш знайти хорошого лікаря-психолога, який професійно допоможе тобі зрозуміти, що відбувається і як з цим далі жити. Розбиваючи коліно ми звертаємося до лікаря по допомогу, то наскільки більше потребує допомоги лікаря наше пошматоване серце!!!

Не завадить в цьому випадку і зробити іспит сумління, можливо і ми самі, в свій час, зробили щось подібне з іншою людиною. Адже всі ситуації в нашому житті нам даються за щось або для чогось. Якщо ви раптом згадати щось подібне,то намагайтеся виправити все, що можливо виправити: так ви очистите свою карму. Полегшення прийде і після доброї сповіді(можливо Бог допустив цю ситуацію в вашому житті насамперед для того,щоб змінити вас).

Крок третій. Відродження.

Після найсильнішого тайфуна, який розносить все вщент(а саме це з тобою відбулося), наступає тиша, все заспокоюється. Тепер завдання ще складніше-відродити себе заново з попелу. Повернути собі втрачену роботу, друзів, втрачену легкість до життя. Знайти нові захоплення: йога, курси англійської, танці, театр, подорожі. Наповнити себе новим змістом і жити далі!!!