Як закохані тримаються за руки і що це означає?

У відносинах двох важлива кожна деталь: слова, погляд, дотики. Як часто ви тримаєтеся за руки? Тримаєтеся взагалі? У відносинах підтримка партнера за руку значить немало, а те, як ви тримаєтеся за руки, може розповісти багато про ваші почуття.

1. Долоні дивляться вниз

Той, чия долоня дивиться вниз, є чільним у ваших стосунках. Такий стан долоні висловлює бажання захистити партнера і більш характерно для чоловіків. Він бере її за руку, щоб перевести через дорогу або через натовп людей.

2. Переплетені пальці

Пари, які переплітають пальці, коли тримаються за руки, таким чином висловлюють дуже глибокий зв’язок один з одним. Їх тримає поруч вже не фізична привабливість – їхні стосунки давно перейшли на інший рівень. Вони піклуються одне про одного і чесні один з одним.

3. Один тримає іншого за пальці

Якщо ваш партнер веде вас, тримаючи не за всю руку, а за кілька пальців, це щось значить. Ви обидва незалежні, сміливі, у вас свої пристрасті та інтереси, які виходять за межі ваших відносин. Швидше за все, ви обидва любите побути наодинці з собою і намагаєтеся підтримувати свою індивідуальність. Але в кінці дня ви обов’язково опинитеся разом, адже ваші відносини міцні і надійні.

4. Один тримає іншого за палець

Якщо ви тримаєте партнера за один палець, це означає, що вас пов’язують неймовірно спокійні відносини, з часткою романтики і грайливості. Ваша половинка може періодично брати вас за пальчик, як би фліртуючи з вами.

5. Захоплення через шию

Як і у випадку з переплетеними пальцями, такий вид обіймів означає, що ви дуже близькі, проте цей варіант вже не підходить під поняття “триматися за руки”. Якщо вас обняли таким чином, значить партнер висловлює свій захист по відношенню до вас, якщо ж ви так обняли свою половинку, значить ви пишаєтеся вашими відносинами і будете захищати його або її від будь-яких небезпек ціною свого життя.

6. Пасивне зіткнення

У цьому положенні рук ви м’яко, але міцно тримайте за руку партнера. Ви не нав’язуєтеся один одному, але у вас обох є встановлені правила і кордони. Таким способом ви додаєте ніжності у ваші відносини, але не виставляєте їх напоказ.

7. Вона – моя

Це найпоширеніший спосіб триматися за руки. Особливо часто його можна побачити на весільних фотографіях, де її мініатюрна рука лежить поверх його сильної долоні: закохані так висловлюють життєву енергію в своїх відносинах, а також бажання захистити один одного. Такі відносини характеризуються взаємною повагою, довірою і захопленням.

8. Пальці розслаблено переплетені

Ви висловлюєте впевненість. Ви повністю довіряєте один одному, а відносини ваші вже досягли емоційної стабільності. Ви знаєте, чого один від одного очікувати.

9. Захоплення навколо зап’ястя

На перший погляд може здатися, що такий спосіб триматися за руки трохи агресивний і висловлює невпевненість в собі. Але це далеко не так. Ви не просто переплітаєте руки, ви ще й поєднуєте їх нижче ліктя. Це висловлює глибоке єднання, пристрасть і велику потребу бути поруч один з одним.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

Джерело.