fbpx

Як закохати в себе чоловіка за знаком Зодіаку. Одному із знаків зодіаку не можна дозволяти навіть трішки свободи.

Овен

Щоб закохати в себе представника цього знаку, потрібно показати йому, що ви ним зацікавились, а потім тримати його на відстані. За жодних обставин йому не дозволяйте більше, станете йому не цікаві. Чим довше жінка буде чинити опір йому, тим більшим буде його бажання, любов і віра у спільне майбутнє. Однак потрібно грати з розумом, щоб не відбити в нього зацікавленість.

Телець

Для того щоб закохався у вас чоловік – Телець, зробіть йому комплімент. Так, він любить компліменти. Говоріть йому: «Ти мій герой»,«Я почуваюся з тобою в безпеці», «Ти справжній хлопець». Після цих слів він просто розтане, і ви можете робити з ним все, що захочете. Ви не повинні сперечатися і переконувати його в своїй правоті. Досить сказати, що він найрозумніший, і тоді все зробити по-своєму.

Близнюки

Дуже легко закохати в себе чоловіка – Близнюка. Всього кілька приємних слів, і він вже закоханий по вуха. Інша справа, що його любов може раптово зникнути. Тому важливіше зберегти його кохання. Це складне завдання, і лише ті жінки, які можуть розумно впоратися з цим, можуть досягти успіху. Близнюкам потрібна делікатна, але водночас войовнича жінка, яка стоїть двома ногами на землі, але гойдається в хмарах, невинна, і розгублена. Щоб зберегти любов, ви повинні відчути його настрій і підлаштуватися під нього.

Рак

Для того, щоб закохати чоловіка – Рака, досить часто пропонувати йому різні захоплюючі розваги. Потрібно підстроюватись під його настрій. Його бажання перш за все. Досить прикинутися слабкою жінкою, якій потрібна міцна чоловіча рука. Він просто повірить у себе до такої міри, що втратить пильність.

Лев

Для того, щоб закохати чоловіка під знаком Лева, потрібно застосувати тактику байдужості до нього. Жінка повинна робити вигляд, що не помічає його, але в той же час повинна ставитися до нього з прохолодою. Володар Лев ще довго не зможе зрозуміти, чому жінка поводиться з ним так, коли всі інші хотіли б служити йому. Врешті-решт, він проявить ініціативу і почне своє завоювання любові під враженням, що він є герой. Коли це трапляється, вам доведеться повільно давати йому побачити ваші почуття.

Діва

Ви не зможете просто закохати чоловіка під знаком Діви, використовуючи жіночі трюки. Ця тактика хороша лише в короткостроковій перспективі. Його можна підманути, але коли він звикне до того чи іншого, він запитає себе, чи достатньо йому цього. Відповідь завжди буде однаковою: “ні!” Любов чоловічої “леді” повинна прийти сама по собі, і це часом вимагає років. Інша справа, що чим довше він залишається під одним дахом з жінкою, тим більше він починає усвідомлювати, що не зміг би жити без неї.

Терези

Щоб закохати чоловіка під цим знаком, дайте йому зрозуміти, що він найрозумніший у світі. Потрібно уважно слухати, що він говорить, а потім принаймні робити вигляд, що ви сприймаєте його погляди як власні. Ніщо не приваблює чоловіків – Терезів так сильно, як усвідомлення того, що йому вдалося переконати жінку у власному праві.

Скорпіон

Чоловік Скорпіон єдиний, хто свідомо вибирає партнера, в якого закохується. Решта чоловічих персонажів набагато легше контролює представниць прекрасної статі. Тим часом чоловік Скорпіон не піддається чарам жінок, які з ним фліртують. Він полює і, коли знаходить відповідну пару, працює, поки вона його не полюбить.

Стрілець

Чоловіка Стрільця дуже легко закохати на невеликій відстані. Трохи гірше любити його, щоб його любов була вічною. Короткостроково ви можете закохати Стрільця завдяки витонченому мистецтву. Однак недостатньо тримати його довше. Щоб його любов тривала і тривала, потрібно діяти так, щоб Стрілець переконався, що не може жити без цієї конкретної жінки. У той же час не слід забувати, представника цього знаку повинна вести жінка на короткому повідку. Йому не можна дозволяти навіть трішки свободи.

Козеріг

Закохати чоловіка Козерога досить складно, тому що він не дуже любить, і не знає, що таке справжнє кохання. Однак є два способи отримати від нього хоча б заміну любові. Перший спосіб – проявити інтерес до його творчості. В ідеалі вона повинна працювати з ним. Другий спосіб – зробити так, щоб він усвідомив, що ти хочеш бути його дружиною, матір’ю його дітей, підтримати його і відмовитись від власних амбіцій.

Водолій

Для того, щоб закохити чоловіка, народженого під знаком Водолія, перш за все слід переконати його в тому, що в спільних стосунках йому не доведеться бути зі своєю жінкою на короткому повідку. Водолій нелюбить ревнивих жінок і тих, хто вважає, що знає все найкраще. Отже, ви повинні дати йому зрозуміти, що довіряєте йому, і в той же час захоплюватися його душевними якостями.

Риби

Щоб у вас закохався чоловік під знаком Риби, потрібно зробити все, щоб він не дізнався про ваше минуле. Якщо він знайде хоч невелику подряпину в біографії, нічого не вийде. Якщо з минулим все гаразд, то вам доведеться переконати його, що ви енергійна жінка, яка знає, чого хоче в житті, і прагматична у всіх сферах свого життя. Якщо вам вдається його закохати, це любов на все життя. У вас буде свій лицар.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page