fbpx

Як закохати в себе чоловіка знаючи його дату народження

Овен
Чоловік-Овен – природжений лідер і завойовник. Жінка, яка буде сама за ним бігати, його точно не зацікавить. Не проявляйте свій інтерес відкрито, але провокуйте його на активні дії привабливим зовнішнім виглядом або невербальними знаками. Якщо ви сподобалися Овну, він не буде зволікати з побаченням.

Телець
Шлях до серця Тельця лежить через його шлунок. Представник цього знака справжній гурман, тому від хорошої вечері він ніколи не відмовиться. Крім їжі він обов’язково зверне увагу на сервіровку столу і ваш зовнішній вигляд. Телець – справжній естет, він цінує красу і витонченість. Для побачення вибирайте одяг, що підкреслює достоїнства фігури, але без натяку на вyльгaрність.

Близнюки
Привернути увагу чоловіків-близнюків не так складно, як може здатися на перший погляд. Набагато складніше втримати його поруч. На першому етапі відносин частіше демонструйте свої інтелектуальні здібності і розвинений кругозір. У спілкуванні будьте легкі і грайливі. Пам’ятайте, що повітряного чоловіка не можна контролювати і відкрито ревнувати, оскільки це раз і назавжди відлякає його.

Рак
Рак – справжній чоловік-загадка. Він неохоче проявляє симпатію до малознайомої людини, тому вам доведеться взяти ініціативу в свої руки. Почніть з дружнього спілкування. Коли між вами складуться теплі довірчі відносини, переходите до флiрту. Розмовляючи з Раком по душам, пам’ятайте, що він сприйнятливий до невeрбальних знаків.

Читайте також: Правила мудрої людини: будьте особливими

Лев
Навколо Лева завжди багато прихильниць. Щоб виділитися на загальному тлі, доведеться постаратися. Ваша зовнішність, стиль і манери повинні бути бездоганними. Не забувайте захоплюватися ним, але не робіть це занадто явно. Не кажіть про свою симпатію відкрито, адже ваша мета – пробудити у вогняному чоловікові інстинкт мисливця.

Діва
Чоловік-Діва – перфекціоніст з консервативними поглядами. Вирушаючи на побачення з ним, зупиніть вибір на елегантній сукні з мінімальною кількістю декору. Дайте земному чоловіку можливість проявити свою ерудованість в серйозній розмові, навіть якщо тема далека від романтики. Поверхневі судження і невміння вести діалог викличуть у Діви лише нудьгу і небажання продовжувати відносини.

Терези
Чоловік-Терези дуже вибірковий, коли мова заходить про жіночу зовнішність. Ваш образ повинен бути повністю продуманий від одягу до парфумерного аромату. Будьте чарівні, жартуйте, але не висловлюйте емоції занадто відверто. Продемонструйте представнику цього знака витончені манери і тонке почуття гумору.

Скорпіон
Скорпіон – самий таємничий чоловік зодіакального кола. Дивлячись на нього, складно зрозуміти, які емоції він відчуває. Закохатися він може в сeксyльнy чуттєву жінку, яка дозволить йому домінувати у стосунках. Він шукає самодостатню партнерку, яка не претендуватиме на лідерство.

Стрілець
Чоловіка-Стрільця залучають яскраві жінки, що володіють харизмою і почуттям гумору. Важкі і меланхолійні дами його зовсім не цікавлять. Запропонуйте Стрільцю участь в будь-якому цікавому проекті або заході. У процесі спілкування ненав’язливо розкажіть йому про свої позитивні якості.

Козеріг
Козеріг дуже обережний, коли справа стосується близьких відносин. Зайва активність його швидше відлякає. Найпростіше зіграти на його слабкості до компліменту. Навіть відверті лестощі будуть розцінені Козерогом як заслужена похвала. Жінці, яка висловлює йому повагу і захоплення, представник земного знака охоче піде назустріч.

Водолій
Водолій завжди знаходиться в пошуку нового, цікавого і унікального. Однією зовнішністю його не зачепити. Повітряний чоловік звертає увагу на інтелект співрозмовниці, її погляди, вміння вести діалог. Зачаруйте Водолія своїм незвичайним захопленням, знанням рідкісних фактів, обговоренням суперечливої теорії. Обов’язково дозвольте йому продемонструвати розумові здібності і красномовство.

Риби
Риби дуже ласі на нові емоції. Вони легко захопляться впевненою в собі жінкою, яка знає, як подати себе в суспільстві. Спілкуючись з представником цього знаку, не забувайте жартувати і загравати з ним. При цьому ваше завдання – виглядати недоступно і не розповідати про себе занадто багато. Змусивши фантазувати чоловіка, народженого під знаком Риби, ви швидко закохаєте його в себе.

Джерело.

You cannot copy content of this page