fbpx

Як зберігати гроші, щоб їх примножити: 7 важливих правил

У світі безліч речей, які не піддаються логіці, і про них необхідно знати кожному, хто хоче змінити своє життя на краще. Пам’ятайте, що прикмети збуваються незалежно від того, чи вірите ви в них чи ні.

Грошові прикмети щільно увійшли в наше життя. Знаючи про них, ви зможете змінити своє фінансове становище накраще. Справа в тому, що прикметам байдуже, віримо ми в них чи ні – вони продовжують збуватися кожен день. Щоб ваші накопичення примножувалися, візьміть на замітку кілька правил.

Правило перше. Повернули борг, отримали зарплату або аванс, взяли кредит – несіть все, що отримали, до себе додому. Не розлучайтеся з грошима в перший же день.

Якщо збираєтесь щось на них придбати, візьміть необхідну суму з заначки або оплатіть по карті, але тільки що отримані купюри повинні як мінімум ніч пробути в будинку, щоб зарядити вашу ауру грошовою енергетикою. Сховати їх необхідно в таємному місці, бажано там, де ви ховаєте всі дорогоцінні речі.

Правило друге. Купюри необхідно зберігати в портмоне, причому обличчям до себе. Деякі практики рекомендують складати купюри так, щоб при відкритті гаманця всі великі гроші розташовувалися ближче до вас. Їх не можна згортати, згинати, комкать, рвати, класти догори дригом і перекладати з місця на місце.

До вибору гаманця теж варто ставитися відповідально, адже саме за допомогою нього ви обмінюєтеся енергією зі своїми грошима. Щоб заманити гроші, гаманець повинен бути новим і дорогим, а не дешевим і пошарпаним. Купуючи гаманець, ви визначаєте свою фінансову успішність.

Правило третє. Абсолютно у кожної людини є своє щасливе число, купюра або монета. Це може зіграти на руку, якщо з улюбленої речі або числа зробити для себе справжній грошовий талісман. Амулет буде залучати до вас додаткові фінансові потоки, що збільшить ваш дохід. Зберігати таку річ потрібно безпосередньо поруч з грошима, періодично дістаючи її, щоб оновити або очистити енергетику.

Правило четверте. Існує повір’я про унікальний грошовий талісман . Це купюра, номер якої відповідає двом, трьом або, в ідеалі, чотирьом числах вашого року нaрoджeння. Такий амулет не можна шукати або обмінювати: за легендою, він повинен знайти вас сам. Тому уважно стежте за всіма купюрами, які проходять через ваші руки.

Якщо ваш талісман знайде вас, збережіть його, не віддавайте його нікому і не витрачайте – це ваш провідник в світ стабільності, успіху і процвітання.

Правило п’яте. Гроші забороняється складати в пачки, особливо в ті, де є непарна кількість банкнот. Згідно старовинним повір’ям, такі гроші посваряться і покинуть вас. У кожної грошики повинна бути своя пара. Зберігати гроші по п’ятдесят штук – теж заборонено. «П’ять десяток – недолік», – про це знали ще наші прапрадіди.

Правило шосте. Стихія грошей – земля і метал, тому, чим більше ваші грошики взаємодіють зі своїми джерелами енергії, тим більше їх стає. Деякі езотерики радять зберігати гроші на дні горщика з землею, інші – перев’язувати металевою ниткою, треті – придбати спеціальний золотий або срібний затискач для купюр.

Правило сьоме. Якщо ви прагнете до збільшення рівня доходу, потрібно провести один простий ритyал на гроші. Звертатися будемо до нумерології, яка тісно пов’язана з енергією грошей і процвітання. Напишіть на листку паперу наступну формулу: «7 + 1 = 8» , де 7 – уособлення енергії дії, 8 – символ нескінченності, а 1 – знак стабільності.

Читайте також: 10 підказок Всесвіту, що ви йдете не своєю життєвою дорогою

Стародавні прикмети допоможуть вам залучити в своє життя безмежне щастя, головне – правильно до них ставитися. Чому саме грошові прикмети? Тому що в них зібрана вся мудрість століть, яка ще ніколи нікого не обманювала. Навчіться зберігати гроші правильно, і результат не змусить себе довго чекати.

Джерело.

You cannot copy content of this page