Як зірка серіалу ” Вулиці розбитих ліхтарів” Анастасія Мельникова, змінилась за двадцять років (Фото)

Час не щадить нікого. Зірка серіалу “Вулиці розбитих ліхтарів” змінилася до невпізнання. Саме тому багато шанувальників сильно здивувалися, побачивши Анастасію Мельникову.

Популярний серіал “Вулиці розбитих ліхтарів” з’явився на телебаченні в 1998 році. На момент показу серіалу Анастасії Мельниковій було 29 років, зараз їй 48. За 20 років і не дивно, що актриса змінилася. Вона зараз рідко дає інтерв’ю, і після довгої паузи зовнішність Мельникової багатьох здивувала. Судячи з коментарів у Мережі, люди пишуть, що вік і час не пощадив артистку.

Артистка дала інтерв’ю в програмі “Доля людини”, де поділилася багатьма подробицями свого особистого життя. Як стало відомо, в 22 роки, актриса потрапила в aварію і повністю втратила пам’ять. Впізнавала тільки матір, тата, брата, чоловіка не впізнавала.

-Зіткнулися машини, я вилетіла головою через лобове скло. Лікарі казали, що не буду ходити і не зможу стати мамою, але я все-таки нарoдила Машу, моє найбільше щастя.

Читайте також:Мачуха викинула на вулицю. Я ледве-ледве зводжу кінці з кінцями і мені часто просто не має що їсти

Донька актриси — її віддушина і найбільше досягнення. Зараз Маші 15 років і вона пішла по стопах зіркової мами, знімалася в”Єралаші” і в кіно.

-Мама моя була поруч зі мною, коли я нaроджувала. З пологового будинку мене зустрічала мало не вся знімальна група. В пологовий мене відвозив Нілов, а зустрічав Селін.

Джерело