fbpx

Як зробити перший крок і підкорити чоловіка: зізнання самих чоловіків

Насправді не потрібно видумувати нічого фантастичного, будьте трішки сміливішими.

1. «Вся справа в дрібницях, таких милий і непомітних на перший погляд. Я запросив її подивитися разом «Гру престолів», і замість того, щоб сісти на іншому краю дивана або в крісло, вона сіла прямо біля мене. Так близько, що ми торкалися одне одного. Я не знаю, чи вважається це першим кроком, але мені стало ясно, що я їй цікавий».

2. «Вона написала свій номер на клаптику паперу і не просто віддала його мені в руки, а засунула його в задню кишеню моїх джинсів. Така впевненість sекsуальна».

3. «Ми давно знайомі, давно спілкуємося і я думав, що ми були просто друзями. Я навіть не підозрював, що подобаюся їй. Але потім вона мені написала, що відчуває до мене щось більше, і так почалося. Все просто, але я подивився на неї іншими очима, і побачив не просто друга».

4. «Ми досить довго листувалися, поки одного разу вона не написала мені:«Скільки мені ще потрібно чекати, поки ти запросиш мене на побачення? Або я зроблю це сама?»

5. «Ми були на концерті, і вона без слів підійшла до мене, взяла мої руки і поклала їх собі на талію, щоб потанцювати. Так все почалося».

6. «Моя найкраща подруга знала, що у мене важкий період, тому несподівано прийшла до мене додому з піцою і пивом. Одне за іншим, і тепер ми молодята».

7. «Ми познайомилися на концерті, класно потусили, але не взяли контакти один одного. Буквально через кілька днів вона якимось чарівним чином знайшла мене, переглянувши сотні сторінок в соцмережі з таким же ім’ям, як у мене. Це мене вразило».

8. «Ми сиділи в загальній компанії і грали в покер, коли вона раптом вп’ялася пальцями в моє довге волосся і почала масажувати мені голову. Я був під її контролем».

9. «Це було наше перше побачення, і воно підходило до кінця, а все ще не розумів, сподобався я їй чи ні. Але коли я вже проводжав її, вона сама взяла мене за руку, і мені стало все ясно».

10. «Це було в більярдному клубі. Вона просто підійшла до мене з києм і запропонувала розіграти партію. Вона виграла ;)».

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Джерело.

 

You cannot copy content of this page