fbpx
Стосунки

Як зрозуміти чоловіка: 10 речей, яких бажає кожен з них

Деякі з найбажаніших потреб чоловіків у стосунках полягають у схваленні, повазі, звизнанні, що їх цінують і що, з рештою, вони – ваші супергерої. Чого ж ще хочуть чоловіки? Ось 10 речей, яких жадає будь-який чоловік:

Захист. Вроджене бажання чоловіка – захищати свою даму серця. Незалежно від того, чи захищає він вас від дощу, павука у ванній або п’яниці у дворі, якщо ви дозволите йому це – він буде відчувати, що виконує свою місію. Це надзвичайно важливо для будь-якого чоловіка.

Пригоди. Чоловік хоче цікаво проводити з жінкою своє дозвілля. Він хоче бачити поруч із собою не тільки коханку, а й друга. Приймайте участь в його невинних хобі, бігайте разом або ходіть кататися на лижах, це допоможе вам зблизитися.

Підтримка. Хваліть його, і ніколи не критикуйте перед іншими, покажіть йому, що ви пишаєтеся ним і будете поруч в хороші і погані часи. Покажіть, що він важливий вам, що він найбажаніший і красивий чоловік в світі, незважаючи ні на що.

Простір. Надайте йому свободу і не обурюєйтеся, якщо він захоче чимось захопитися, наприклад, новим видом спорту або розмовами з новим приятелем. Довіряйте йому, нехай він займається тим, що йому подобається.

Sекs. Для більшості, sекs – одна з найважливіших сторін відносин. Чоловіки, так само як і жінки, повинні відчувати себе sекsуально, знати, що вони зприваблюють своїх пасій не тільки духовно, а й фізично. Багато чоловіків знаходять sекs приємним, коли займаються ним з тим, кого люблять і хто любить їх. І вони не хочуть, щоб це була одностороння робота – ваше задоволення дуже важливо для них.

Вони хочуть знати, як сильно ви бажаєте його. Будьте заповзятливі й досліджуйте один одного. Знайдіть нові способи, щоб підтримувати свіжість і любов у відносинах: sекsуальна білизна, забавні реквізити, нові пози, зухвалі повідомлення – все, щоб він думав про вас весь день.

Самолюбство. Чоловіки люблять впевнених, щасливих і незалежних жінок. Зробити вас щасливою – не чоловіче завдання, а ваша власна відповідальність. Відносини повинні доповнювати і покращувати життя. Коли ви щасливі, ви також найбільш бажані. Любіть себе, цінуйте, обожнюйте, і ці почуття повернуться вам сторицею. Одна з найбільших афродизіаків для чоловіка – перебувати в компанії самовпевненої, чуттєвої жінки.

Таємниця. Збережіть таємничість, але не перегравайте, бо це може закінчитися плачевно для ваших з чоловіком відносин. Будьте таємничі найтоншими способами: дивуйте його час від часу, продовжуйте вчитися, майте власні інтереси. Не показуйте йому всю себе. Не квапте любов або життя, віддайте себе йому, але потроху.

Їжа. Нагодуйте його чуттєвим чином. Запаліть свічки, приготуйте вишукану страву, купіть його улюблений напій. Уявіть це красиво, їжте повільно, говоріть, слухайте, включіть приємну музику, займіться своїми почуттями, зробіть спільне харчування романтичним досвідом, за яким послідує довгоочікуваний десерт.

Флірт. Повідомлення, телефонні розмови, швидкоплинні фрази в соцмережах збережуть sекsуальний інтерес і підігріють бажання. Дайте йому знати, як він змушує вас відчувати і що його тіло робить з вашим. Флірт – це весело.

Сміх. Сміх заразний, і не тільки, він сприяє вивільненню ендорфінів, які змушують вас відчувати себе дуже добре і приємно. Крім того, він зближує людей.

Читайте також: Тіна Кароль підкорила фанів ніжними фото, а от сукня не дуже

Джерело.

You cannot copy content of this page