Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити! (з роздумів та погляду чоловіка)

З віком чоловіки, набравшись «досвіду життя», виводять критерії хорошої і пoгaної жінки, намагаючись вивести якийсь рецепт ідеалу. Деякі, не знайшовши його, зовсім розчаровуються в прекрасній половині або розділяють на категорії «хороша дружина», «хороша коханка» і т.д. Джерело

Яка повинна бути жінка поруч зі мною?

Напевно, та, для якої хочеться жити.

Не просто жити, а робити вчинки, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей

Читайте також:Дуже Сильна Молитва десяти ранкових кроків, яка робить тяжке легким та неможливе можливим. Варто прочитати Кожному

Вона Жінка, яка нічим не зобов’язана і ні чого тобі не повинна. Вона з тобою тому, що їй з тобою добре і надійно, і вона любить тебе.

Мені неважливо, чим вона займається.

Може вона працює десь, може взагалі не працює, але при цьому чимось займається. Важливим є те, що вона наповнює змістом своє і моє життя. Її не так вже хвилює фінансова сторона питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність – це функція і завдання чоловіків.

Мені не потрібно бачити її кожен день «босою в халаті біля плити».

Важливіше те, як вона відчуває себе зі мною в моїй присутності. Відчувати її ніжність, тепло і потребу в мені.

Мене влаштовує, що у мене немає сніданку та вечері приготовлених жінкою щодня, адже це краще, ніж виснажений вигляд кoхaнoї, єдиним бажанням якої буде лягти спати з горезвісним «голова болить». Хай займається більше собою, адже подобатися чоловікам – це їхнє природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить з СПА-салону!

А ще їй подобається чарувати чоловіків !!!

Їй важливо отримувати енергію зачарованих нею чоловіків. Ця енергія живить її жіноче єcтвo і вона продовжує цвісти, як прекрасна квітка. Адже ця квітка цвіте для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.

Вона постійно чимось захоплюється. То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то знаннями в різних напрямках бізнесу. Для неї важливе спілкування з новими людьми. Цікавитися досвідом успішних людей. Вона постійно розповідає тобі про свої жіночі справи і шукає розуміння, і в свою чергу вислухає і подивиться фрагмент цікавого хокейного матчу, тому що розуміє, що це для тебе важливо.

Іноді, їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і просто поплакати, і отримати від рідного чоловіка турботу й увагу. Іноді цьому немає пояснень. Просто так вона знімає cтрeс.

Вона завжди в глибині душі «дівчинка». Можливо, мене завжди будуть мучити сумніви, що «а раптом я не той, про кого вона мріяла» або «той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив і її серце» і ці cтрaждaння будуть змушувати мене робити більше і більше, щоб втримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна.

І кожного разу, коли я oбiймаю її, можливо,  по її реакції я розумію, що я для неї дорогий, і вона вибрала мене! Тоді я розумію, що поруч жінка, для якої хочеться жити.