Яка ти мультяшка по гороскопу: Терези, добра і справедлива, явно оцінює ситуацію і приймає повільні, виважені рішення

Овен

Люди, народжені під цим сузір’ям, нагадують веселу та невгамовну Машу. Овни такі ж життєрадісні, заводні та вперті. Овен ніколи не сидить на місці, а завжди зайнятий чимось важливим. Представники цього сузір’я – генератори ідей та пригод.

Телець

Тельці найбільше нагадують домового Кузю. Вони такі ж господарські та економні. Ніжні та вразливі Тельці стають вкрай упертими, якщо хтось починає їм вказувати, як господарювати і куди витрачати гроші. Найголовніше для представників цього знаку – здоров’я близьких та достаток у сім’ї.

Близнюки

Цьому знаку найбільше відповідає мишеня Джеррі. Близнюки добродушні, допитливі і ніколи не сумують. Представники цього сузір’я швидко забувають образи і не сваряться через дрібниці.

Рак

Похмурі і вічно плаксиві Раки нагадують П’єро. Представники цього сузір’я часто переймаються через нерозділені почуття, тому що не можуть зважитися зробити перший крок назустріч любові.

Лев

Це типовий містер Грю з мультика “Гидкий Я”. Вселенський лиходій із непомірними амбіціями, але дуже добрий усередині. Левом можна легко керувати – головне добре потішити і похвалити. Містер Грю, як справжній Лев, хитрий, підступний і сміливий.

Діва

Найбільше цьому знаку зодіаку підходить кролик з Вінні-Пуха. Діва, як і кролик, раціональна та господарська. Нічого не пропаде просто так, все до хати. Ну, а якщо потрібна цінна порада, то пряма дорога до Діви!

Терези

Якщо познайомитися з Терезами ближче, можна простежити чітку аналогію з крокодилом Геною з мультика про Чебурашку. Гена, як і людина, народжена під знаком Терези, розважлива, добра і справедлива. Явно оцінює ситуацію і приймає повільні, виважені рішення.

Скорпіон

Це принц Чармінг із мультфільму про Шрека. Такий самозакоханий, підозрілий і ревнивий. Не дай боже перейти дорогу такому персонажу!

Стрілець

Це типовий Чиполіно, захисник слабких та принижених. День пройшов даремно, якщо Стрілець не відстояв чиїсь права або не вивів когось на чисту воду. Стрільці дуже раді, коли відчувають, що захищають правду.

Козеріг

Представники цього сузір’я мають економність, що плавно переходить у відверту жадібність. Козеріг, як дядечко Скрудж, ніколи не дасть у борг навіть близьким родичам.

Водолій

Це Незнайко. Такий самий розсіяний, добрий, з рожевими окулярами на носі. Водолій не здатний на серйозні справи, зате на творчій ниві може досягти успіху.

Риби

Це міньйони. Риби добрі, діяльні і ніколи не забажають лихого іншій людині. Риби, як і міньйони, чудові виконавці з креативними ідеями.