Якби мене попросили сформулювати все, що я знаю про чоловіків, і передати це наступним поколінням жінок, то я б сказала всього одну фразу

Якби мене попросили сформулювати все, що я знаю про чоловіків в трьох словах, і передати це наступним поколінням жінок, то я б сказала таке: краще не буде. Це один з головних законів у стосунках.

На жаль, але головний рецепт наших бабусь – «перетерпиш – полюбиш» – більше не діє. Якщо відразу не пішло, то краще вже не буде. Ніколи.

З апельсина не виросте яблуня, ялинка не перетвориться на пальму, а чоловік, який не любить, не стане щедрим. Це треба зрозуміти і прийняти.

Свої найкращі риси, найбільшу щедрість і таланти чоловік демонструє на початку стосунків. Потім градус “закоханості” знижується, а рівень витрат в кращому випадку залишається на одному рівні, а в гіршому – падає.

Читайте також: Вона знову отримала смску: «Кохана, вечеряй без мене. Багато роботи. Буду пізно. Цілую». Це вже друга така смска на цьому тижні

Якщо чоловік до весілля дарував три гвоздики, які вкрав з цвuнтаря, то після весілля він буде дарувати одну.

Якщо чоловік до весілля був не героєм-завойовником, то через десять років він заляже перед телевізором і буде герой з нього буде взагалі ніякий. Гірше після весілля буває. Таке трапляється часто. Але щоб стало краще – такого не буває ніколи.

Ніколи зі скупого чоловіка на початкових етапах залицяння не вийде щедрий чоловік. З байдужого – люблячий. Жодна любов жінки ні за яких обставин цього не змінить. Все може залишатися як було, або стати гірше, але краще – ніколи. Мені здається, що незнання цього – найгірша помилка, яку здійснюють сучасні жінки. Що скажете?

Автор – Моpена МОPАНА