fbpx
Життя

Якби не Надя зі своми варениками та сирниками, я б може і на тoму свiті вже була б. А ви тут язиками чешите

Іванка витратила всю свою зарплату на покупку путівки на відпочинок для своє давньої хорошої подруги. Вона неодноразово чула щире засудження та здивування, як за спиною так і прямо в обличчя, але вона мовчала рівно до того моменту поки одна з її колег не запитала:

– Невже й ти справді така дурна? Ти подарувала її подарунок за всю свою зарплату, а жити на що збираєшся? Можна було б подарувати щось інше, якби ви були справді такими хорошими подругами, то вона б оцінила будь-який твій подарунок! Джерело

Іванка не могла зрозуміти, чому ці жінки так цікавляться її бюджетом та причиною такого дорого подарунку, але все ж вирішила пояснити:

– Так сталося, що я дуже сильно зaxворіла. Пнeвмонія. А це зима була, мороз лютий, ось я і лежала в лікapні, а мене, крім неї ніхто і не навідував. Як зараз пам’ятаю, що перед кожним своїм приїздом дзвонила і запитувала в мене, чим би я хотіла поласувати, а я її то сирники, то вареники, то ще щось.

Читайте також: “Чекає її заможний чоловік і двійко дітей, але ще не час. Ще будуть сльози і чиясь смepть”: У селі тільки й дивувалися, як такій сірій миші вдалось відхопити найбагатшого парубка в районі

І вона везе мені їх, попри те, що лютий мороз, а їхати її десь півтори години з пересадками. Можливо, якби не її турбота і любов була б я вже на іншому світі. Я не збираюся для неї нічого жаліти, навіть, якщо це моя зарплата на місяць. Вам не варто засуджувати те, про що нічого не знаєте.

Тоді й всі притихли та подумали, а чи є в них така подруга, яка буде готова попри все нести свою любов та турботу для них, і діло тут не у дорогих подарунках.

Чи є у вас друг, який завжди готовий вам допомогти?

You cannot copy content of this page