Які речі потрібно викинути перед Новим роком: наводимо порядок і залучаємо благополуччя

Перед Новим роком багато хто намагається доробити все розпочате і позбутися від непотрібних речей. Саме тому передноворічні списки справ – дуже поширене заняття.

Поряд з жартівливими листами Дідові Морозу і покупкою шампанського і мандаринів, передноворічні доробки всього і вся – улюблена розвага більшості людей навколо. І більшість це напередодні 31 грудня згадує про генеральне прибирання. Джерело.

Прибирання перед Новим роком – справа, без сумніву, корисна, причому не тільки з точки зору езотерики або мудрості фен-шуй. Так, психологи кажуть, що просте прибирання здатне привести в порядок життя. Розбираючись в шафах або антресолях, ми розкладаємо по поличках не тільки банки з соліннями або взуття, а й думки.

Зважившись навести в домі чистоту і порядок, зверніть увагу на кожен предмет. Деякі речі експерти радять викинути перед Новим роком в першу чергу.

1. Старі документи, рахунки та чеки. Якщо це не папери з чітко вказаним терміном зберігання, на кшталт чинного кредитного договору або чека з терміном придатності, який ще не вийшов, позбавляйтеся від них. Такі речі затримують фінансові потоки, негативно впливають на бюджет і на становище з грошима в цілому.

2. Чернетки. Якщо ви займаєтеся творчістю, ваще хобі напевно закономірно тягне за собою присутність на робочому столі чернеток. Схеми для моделювання, в’язання, старі малюнки або начерки книг – все це потрібно розібрати, а зайве – викинути, не шкодуючи.

Залишайте тільки цінні напрацювання, з якими збираєтеся просунутися вперед в найближчий час. Якщо ваша геніальна ідея або проект «вилежується» в письмовому столі не один рік в стадії плану – позбавляйтеся від цього плану: час писати новий.

3. Одяг, який вам не подобається. Новий рік – новий життєвий етап. Але не всі речі ви будете носити на цьому новому етапі. Щось відверто зносилося, щось не відіпралося, щось вам не йде. Переберіть гардероб з особливою ретельністю.

Все, що ви б із задоволенням носили, але чомусь не можете (велике, мале, не підходить за віком, кольором або фасоном), можна віддати на благодійність. Такий вчинок додатково залучить до вас благополуччя.

Зробити це можна, віддавши одяг до церкви, в пункт прийому для нужденних (є в багатьох містах) або в секонд-хенд. Теплі куртки або шарфи у вас з задоволенням візьмуть притулки для тварин.

4. Речі, якими ви наводите чистоту. Цей пункт вимагає ревізії по всій квартирі. Вам належить перевірити ванну, кухню і комору, переглянути там всі швабри, миючі засоби, ганчірочки і серветки для горизонтальних поверхонь. Варто викинути все занадто використане і затерте, відправити в сміття обмилки, баночки з-під засобів для миття посуду і старі віники.

5. Зіпсований посуд. Сколені чашки – джерело негативу і приманка для проблем. Не бійтеся їх позбутися, оскільки на їх місці з’явиться нове кухонне начиння, яке буде радувати ваше око і притягувати достаток на обідній стіл.

6. Косметика, якою ви не користуєтеся. Суха туш, тіні, що розсипалися і лаки для нігтів з простроченим терміном придатності – все це можна відправляти в смітник. Косметичні засоби служать для того, щоб покращувати зовнішність, робити вас привабливішими і здоровішими.

Навіть якщо ви обмежені в фінансовому плані, краще з часом придбати в новому році недорогу і якісну косметику. Це позначиться куди сприятливіше і на вашому іміджі, і на гаманці, і на привабливості.

7. Предмети-накопичувачі енергетики. Це амулети, які ви давно використовуєте і які перестали працювати. Багато з них з часом втрачають свій заряд енергії. Наприклад, навіть звичайний ловець снів над ліжком, якщо він висить там давно, запорошився і вицвів від часу, може перестати працювати.

Або вдихніть в нього нове життя, або замініть на наступний. Негатив можуть збирати недогарки свічок і старі сухі квіти, гербарії і засушені комахи.

8. Зламані речі. Ви не втечете далеко на дірявому плавальному матраці і не скористаєтеся за призначенням непарною зламаною лижною палицею на балконі. Магнітики з відколотими краями прикрашати ваш холодильник. Якщо вони вам дуже подобаються – вважайте, що у вас є привід вибратися скоріше у відпустку і привезти нові.

9. Речі, з якими у вас пов’язані погані спогади. Навіть якщо така штучка корисна (наприклад, колишній подарував відмінну кавомолку, але кожен раз, торкаючись до неї, ви згадуєте, як негарно розлучилися) – час продати її. Тоді за чашкою ранкової кави ви будете думати не про минуле, а про майбутнє, і позитивні зміни швидше стануть частиною вашої повсякденності.

Читайте також: Чому декабрист небезпечно тримати в будинку?

10. Прострочені ліки. Стан аптечки пов’язано зі сферою здоров’я безпосередньо. Коли всі таблетки, спреї та мазі зберігаються в порядку, це добре позначається на самопочутті, ви не пропустите прийом ліків, завжди будете бачити, коли і що потрібно докупити.

11. Даремні подарунки. Можливо, їх теж час продати, і комусь вони виявляться потрібніше, ніж вам, а ви звільните місце для нових речей і приємних презентів.

12. Списки справ на рік, що минає. Якщо ви ведете списки справ на рік, перед настанням свята переглянете їх. Все, що можна встигнути зробити за кілька днів перед годиною Ікс, зробіть. І позбудьтеся від списку, навіть якщо в ньому залишилися невиконані пункти.