Які дружини найбільш істеричні по знаку Зодіаку

Істерики для жінок часом є способом сказати: «Врятуйте мене хто-небудь від рутини». У кожної жінки по знаку Зодіаку свої причини і наслідки істерик.

Істерики точно не зроблять вас щасливою. Також це не призведе до гарного настрою вашого обранця або родичів, подруг.

Овен
Овни – істерички за визначенням, але це в нормальному стані. Якщо ці дами зустрічаються з проблемами, вони заспокоюються. Їм необхідно мати якесь важливе заняття, щоб не зійти з розуму від рутини. Саме вона і вбuває спокій в цих жінок і дівчат. Овнам потрібно всього лише поставити перед собою правильні цілі, зрозуміти, чого насправді хочеться від життя.

Істерики пройдуть практично відразу, якщо все в житті стане зрозумілим і з’явиться стійкий фарватер. У рейтингу жінок-істеричок Овни отримують заслужене 5 місце.

Телець
Тельці – це дами з «прибабахом». Істерика – це їх друге ім’я. Вони влаштовують сцени при будь-якій зручній можливості. Якщо вони відчувають, що щось не так, то можуть почати ревіти, дістаючи цим свого чоловіка. Тельці знають, як натиснути на жалість, але іноді чоловіки просто йдуть від них, тому що не знають, як бути далі. Звичайно, зустрічаються спокійні Тельці, але це велика рідкість.

Як з ними жити, відомо лише 1 чоловікові на мільйон. Тельцям потрібна ефективна робота над собою, щоб стати краще, хоча вони і так розуміють, що припинити істерики можна без походів до психолога. Тельці отримують золото – почесне перше місце в рейтингу істеричок.

Близнюки
Дами, народжені під цим знаком Зодіаку, рідко дозволяють собі істерики, бо розуміють, як нерозумно це виглядає. Їх чоловікам з ними досить складно часом, але це через те, що вони скритні. Це інша проблема, тому не буде на ній зациклюватися. Істерик у Близнюків майже не буває, так вони розташовуються на 10 місці.

Найгіршою рисою характеру цих дружин у важкі часи є байдужість. Близнюки можуть влаштувати істерику, якщо зрозуміють, що їх намагаються змусити щось робити, адже вони не терплять наказів.

Рак
Ракам добре відомо, як керувати емоціями. Саме тому істерики у них трапляються вкрай рідко. 11 місце вони отримують, тому що є одними з найбільш спокійних жінок на Землі. Така дружина не буде мучити свого чоловіка постійними істериками. Вона може влаштувати скандал або образитися, але тільки через чось серйозне.

Терпіння у Раків хоч відбавляй, тому жити з ними досить просто і приємно. Інша справа, що сподобатися їм непросто, але це вже інша розмова.

Лев
Леви жіночої статі вкрай нестабільні. В одну хвилину вони люблять, спокійні і привітні, але в наступну мить уже готові порвати на шматки кого завгодно. Істерики у них проходять швидко, але вони не удаваного характеру – Леви говорять все, що думають, а потім остигають, просять вибачення і так далі.

Така дружина буде часто влаштовувати істерики, бо залежна від думки оточуючих. Левам марно пояснювати, що сподобатися всім неможливо, а з їх характером – тим більше. Дружини-Леви отримують бронзову медаль в рейтингу істеричок.

Діва
Діви обожнюють істерики, але не вплутує в них своїх чоловіків. Вони дипломатично ведуть суперечку і не ставлять ультиматумів, але якщо їх дістати як слід, це буде не просто істерика, а суцільне пекло. У Дів є інші звички, здатні зруйнувати життя, привівши до тотального нерозуміння і навіть ненависті в стосунках. Йдеться про їх владолюбство, жадібність і ревнощі. Серед істеричних дружин вони займають 9 місце.

Терези
Терези на 6 місці за істеричності серед знаків Зодіаку. Ці дружини влаштовують скандали просто тому, що треба. Іноді вони так намагаються маніпулювати чоловіками, але не завжди це виходить. Звичайно, маніпулятори з Терезів так собі, але за спроби робити це навмисне вони і отримують місце в золотій середині списку, що досить символічно.

Дружина-Терези може доставити багато проблем тим чоловікам, які не сильні в психології або не досвідчені. Досить хоча б трохи навчитися розбиратися в людях , щоб врятуватися від істерик дружин-Терезів.

Скорпіон
Скорпіони тільки вдають, що істерії. Якщо Скорпіон заміжня, то їй не потрібно показувати свій характер. Цим жінкам легко змусити себе заспокоїтися. Інша справа, що через їх поведінки истеричками стають чоловіки – це дійсно величезна проблема. Є багато якостей, які самі Скорпіони ненавидять в людях , тому такі дружини дуже вимогливі.

Дама-Скорпіон здатна приручити і підім’яти під себе практично будь-якого чоловіка, а істерики для них є брудним зброєю, яке вони принципово не використовують. За це ми даємо їм останнє, 12 місце в рейтингу.

Стрілець
Стрільці – жaxливі істерички. Вони обожнюють нав’язувати собі всякі негативні думки з приводу того, як їх чоловік до них ставиться. Все може бути нормальним, але потім відразу зіпсуватися. Стрільці – самозакоханий знак Зодіаку. Така дружина любить себе більше, ніж свого чоловіка, але не може допустити, щоб він зник або розлюбив її.

Істерики такі дружини влаштовують з досить високою періодичністю, але не мають злого умислу. Стрільці отримують досить високе четверте місце в рейтингу.

Козеріг
Козероги істерії дуже сильно, але вкрай рідко. Заміжня жінка або дівчина цього знака Зодіаку дуже обережна, але лише спочатку. Коли Козеріг у шлюбі з чоловіком вже два-три роки, починається період раптових істерик, які неможливо передбачити. Козероги губляться, коли розуміють, що в їх житті настала чорна смуга.

Коли немає можливості справлятися з навантаженнями і вирішувати проблеми самотужки, вони показують своє справжнє обличчя – істеричне і неврівноважене. За це ми даємо їм восьме місце в рейтингу. Можливо, їх потрібно було б підняти вище, але краще не ризикувати зайвий раз.

Водолій
Головний секрет щастя для дружини-Водолія – це постійне емоційне підживлення. Якщо його немає, то все спільне життя через рутини перетворюється в одну велику жіночу істерику. Розбитого посуду і лайки з ранку до ночі немає, тому що Водолії не дозволяють собі цього, але словесні перепалки будуть забезпечені. Найкраще залишати їх в спокої в такі періоди. Вони самі знайдуть точку опори і рівноваги. За це вони будуть поважати свого обранця ще більше. Водолії займають другий рядок рейтингу дружин-істеричок.

Риби
Риби на сьомому місці в списку найбільш істеричних жінок по знаку Зодіаку. Найбільше Риб дратує в близькій людині відсутність почуття гумору. Не тільки тому вони істеричать час від часу. Якщо чоловік не розуміє їх і не цінує їх добро, то істерики можуть закінчитися розривом. В цілому ці дами дуже спокійні, а також здатні самі кого завгодно змусити рвати волосся на голові і кричати, бігаючи колами. Що до самих Риб, то їхні істерики спокійні і досить швидко закінчуються.

Джерело.