fbpx
Поради

Які картини ніколи не можна вішати в спальні і до чого це призведе

Спальня – місце усамітнення, комфортного відпочинку і спокійного сну. Експерти рекомендують звернутися до вченням фен-шуй, щоб назавжди забути про негативну енергетику не тільки в спальні, але і у всій квартирі. Вибирайте картини відповідально, щоб вони привносили в інтер’єр спальні не тільки родзинку, але і позитивну енергію.

Яким картинам не місце в спальні
Картини із зображенням веселих компаній, які влаштовують гучні вечірки, вішати в спальні не варто. Такі зображення не налаштують на відпочинок і будуть порушувати нервову систему.

Відмовитися  від картин, на яких зображені тварини в момент агpeсії. Такі зображення будуть провокувати вас на відповідні емоції, і про спокійний відпочинок можна буде забути.

Згідно з ученням фен-шуй, картини, на яких зображено рух, не повинні висіти там, де ви відпочиваєте.

Відмовитися варто від картин, що несуть негативне емоційне забарвлення: гoре, руйнування і смepть. Ці картини будуть відволікати від відпочинку і ви не будете відчувати себе затишно і комфортно.

Природні стихії, зображені на картинах, можуть зашкодити вашій енергетиці. Бурі, шторм і інші катаклізми порушать сон і не дозволять повноцінно відпочити в спальні. Такі зображення рyйнують позитивну енергетику приміщень, привносячи в житло негатив. До того ж негативні імпульси від таких картин можуть погіршити взаємини з домочадцями.

Зображення, пов’язані з водою, особливо вируючі потоки і водоспади, безумовно, привернуть грошову енергетику в будинок, але в спальні такі картини вішати не варто. Їх місце – у робочому кабінеті або вітальні.

Виключити варто твори мистецтва, що зображують осінь. Енергетика в’янення впливає на почуття закоханих, і з часом вони будуть усуватися один від одного.

Які картини підходять для спальні
Вибір картини залежить не тільки від того, що на ній зображено, але і від особистого сприйняття. Вам має подобатися твір мистецтва. Будь-яка картина, яка перебуває в узголів’я ліжка, повинна викликати лише позитивні емоції, а не стpaх і дискомфорт.

Для спальні підійдуть картини, на яких зображена безтурботність. Це може бути літній пейзаж чи інша картина, яка викликає романтичний настрій, відгукується в душі теплом і комфортом.

У спальні можуть бути картини не тільки на полотні, а й виконані на гобелені. Їх м’яка енергетика допоможе розслабитися після напруженого дня і добре виспатися.

Читайте також: Чому дружині в жодному разі не можна стригти чоловіка

Підійдуть для спальні картини, на яких зображені півонії. Ці квіти є символом любові по фен-шуй, а значить, допоможуть зберегти гармонію у стосунках подружжя. Яскраві півонії посилять пpистpасть і допоможуть запобігти сварки.

Привернуть позитивну енергетику картини, що зображують почуття любові або щирої симпатії. На них можуть бути зображені не тільки люди, але і тварини: голуби, лебеді, качки.

Картини, що зображують камені, допоможуть відновити сили і життєвий тонус. Можна підібрати зображення каменів, які підходять вам по знаку Зодіаку. Вони будуть позитивно впливати на загальну атмосферу спальні і не дозволять негативної енергії залишатися в приміщенні.

Джерело.

You cannot copy content of this page