fbpx

Які квіти не можна дарувати

Як визначитися з букетом квітів?

Квіти дарують з різних приводів. Квіткові магазини пропонують букети або живі рослини в горщиках на будь-який смак.

Сто років тому при виборі букета було важливо дотримати деякі неписані правила, в яких позначалося кількість квітів, їх забарвлення і сам вид квітів. Жовті квіти означали розлуку, червоні троянди – любов. Деякі прикмети дотримуються досі, хоча всі розуміють, що це – звичайні забобони.

Особливо неприємно те, що ви можете знати всі традиції і навіть старовинну мову квітів, але, приїхавши кудись погостювати, зіштовхнетеся з місцевими звичаями, а вони можуть істотно відрізнятися від наших.

Кількість квітів у букеті

В Україні всі знають, що в букеті повинно бути непарне чисто квіток, якщо парне – це траурний букет. Але у жителів багатьох Європейських країн і США існує зовсім інша точка зору з цього приводу. Парне число у них – символ пари в коханні, удачі і везіння в житті. Традиційний букет в США – 12 квіток, дюжина, символ достатку і завершеності. Японці дарують один одному 2 квітки, але не дарують 4 – ця цифра вважається символом смeрті.

Корисна порада: Якщо правило парності або непарності невідомо, то найкраще вибрати композицію з безлічі компонентів або букет, в якому кілька великих суцвіть поєднуються з дрібними квіточками. Наприклад, троянди, фрезії і гілочки гіпсофіли. Точна кількість крихітних ромашок гіпсофіли порахувати неможливо, а значить, питання кількості стає неактуальним.

Колір квітів

У нас білий колір – це символ ніжності і чистоти. На сході – колір трауру. Червоний колір у нас означає пристрасть, в Китаї – радість, свято, торжество. Жовті квіти – це вісники розлуки за старовинними повір’ями, а в інших країнах – це сонце, тепло і радість, позитивні емоції і знак дружби.

Корисна порада: Якщо виникли труднощі з вибору кольору, то виручить строкатий букет, в якому зібрані квіти з різним забарвленням. Ідеальні поєднання – білі і рожеві, кремові і червоні, сині і блідо-жовті відтінки.

Види і сорти квітів

Визначитися з видом квітучих рослин ще складніше. Троянда завжди вважалася символом кохання, з приводу інших видів думки розходяться. Червоні гвоздики часто дарують на офіційних заходах, покладають до пам’ятників загиблим воїнам, тому їх не купують дівчатам. Конвалії дарують юним коханим, але прийти на побачення до дами свого серця з конваліями або скромними фіалками зважаться небагато чоловіків.

Виняток – дівчина любить саме ці квіти або ви в Парижі, де вони будуть означати ніжну прихильність і боязке зізнання в коханні.

Корисна порада: Є простий спосіб уникнути труднощів і можливих образ через неправильно обрані квіти, особливо, якщо відомо, що дама надає великого значення забобонам і прикметами. Купуйте букети, що включають екзотичні квіти, назви яких не всім відомі. Наприклад, еустоми та антуриуми, гербери і стрелиції, альстромерії і фрезії. Незнайому рослину важко пов’язати з будь-яким старовинним народним забобоном.

Дивно, але такі квіти купити часом простіше, ніж дзвіночки або ромашки. Доставка квітів, замовлених через інтернет, перестала бути чимось незвичайним. Квіткові матеріали для складання композицій поставляють великими партіями, що знижує їх вартість, місця їх промислового вирощування – Європа, Африка та Азія.

 

Слід окремо зазначити, що нові сорти давно відомих рослин здатні дивувати навіть знавців. Зелені кульки в букеті виглядають дуже незвично, і тільки за специфічним ароматом можна здогадатися, що це хризантеми.

Корисна порада: Якщо сумніви залишаються, то найпростіше довіритися консультанту в квітковому магазині або вибрати букет за інтернет-каталогом. Вкажіть привід і кому призначені квіти, про решту подбають професіонали.

Читайте також: 9 випадкових знахідок, які принесуть вам удачу: що неодмінно потрібно забрати додому

econet.ru

You cannot copy content of this page