fbpx

Які речі в квартирі викликають втому, впевніться, що їх немає у вашому домі

“- Скажи, а ти хоч іноді висипаєшся? – Куди? – Зрозуміло … “. Якщо ви не можете прокинутися, і цілий день ходите варена, озирніться навколо себе. Можливо, причини вашої сонливості знаходяться від вас на відстані витягнутої руки.

1. Безлад

Безлад в будинку тримає твій мозок в постійній напрузі. А перманентний стрес (навіть такий малопомітний) призводить до нервового виснаження і почуттю  втоми. Зроби недільне прибирання у домі своєю корисною звичкою.

2. Стіни блакитного кольору

Звучить дивно, але згідно з результатами американського дослідження, 2 тисячі різних будинків зі спальнями блакитного кольору, саме цей заспокійливий колір здатний сповільнювати серцевий ритм і знижувати серцевий тиск. Отже, блакитний фон змушує тебе відчувати сонливість. Навіть, якщо ти це не усвідомлюєш.

3. Телевізор

Точніше, звичка засинати під його акомпанемент. Справа в тому, що синій діапазон видимого випромінювання пригнічує вироблення мелатоніну, гормону-регулятора добових ритмів, що відповідає за здорову втому і сон. В результаті сам сон стає обривчастий і неглибоким, так що вранці ти напевно прокинешся ще більш втомленим, ніж заснули.

4. Вино

Любиш запити вечерю келихом червоного вина? Справа непогана. Але тільки, якщо ти вечеряєш хоча б за три-чотири години до сну. А ось вживання навіть невеликої дози алкоголю пізніше, всупереч розхожій думці, подарує не міцний сон, а неспокійний. І, як результат, почуття повного безсилля на ранок.

5. Ароматичні свічки

Особливо, з ароматом лаванди .

Читайте також:  Чому чоловіки після 40 років ідуть в “загул”

Джерело.

Не варто недооцінювати ефект ароматерапії.

You cannot copy content of this page