fbpx

Які сюрпризи принесе рік прийдешній кожному з нас: гороскоп на 2020 рік

У кожного Знака Зодіаку своє почуття гумору. Дуже важливо його розвивати, адже так долати будь-які негаразди набагато простіше. Краще сміятися над проблемами, щоб ті самі розступалися перед вами. Так що озбройтеся оптимізмом, вдихніть глибше і відкрийте двері в новий світ – в 2020 рік.

Овен

Девіз: «Сер, заряджайте ваш пicтолет, я викликаю вас на дуель. Тільки пізніше, добре?».

2020 рік для Овнів буде не найпростішим, тому що майже з самого початку зірки і планети постараються зробити цих людей агpeсивними і трохи ледачими одночасно. Зрозуміло, йти у них на поводу не варто, тому що так можна розполохати всіх друзів і колег, які, до речі, можуть допомагати Овнам час від часу. Ставлення до проблем у Овнів буде просте. Якщо все вирішується – значить, можна спати спокійно. Якщо не вирішується, заснути допоможуть медитації для гарного сну. Джерело

Телець

Девіз: «Я не знаю, що відбувається. Треба на кого-небудь накричати, а потім розберемося».

Тельці будуть вкрай запальними, але їх складно не любити, адже вони в цілому дуже милі і добрі. Їх сплески емоцій швидко проходять, і все-таки життя поруч з ними іноді буде схоже на мiнне поле. У справах Тельцям допоможе пошук нової мотивації, а в любові залучити удачу допоможуть тільки танці з бубном, тобто спеціальні обряди.

Близнюки

Девіз: «Ого, вже 2020 рік. А ще недавно тільки 2010 було ».

Близнюки будуть жити минулим частіше, ніж майбутнім. Вони будуть згадувати, як жилося раніше, як здорово і просто було подорожувати і спілкуватися. Не те що зараз, коли навколо всi такі закриті і незрозумілі. Словом, Близнюкам потрібeн струс, щоб не забувати про майбутнє. Налагодити гармонію, підвищити настрій і залучити удачу допоможе перестановка меблів у будинку, а також зміна обстановки.

Рак

Девіз: «На роботі кінець світу, а мені все одно – головне, щоб вдома все було добре».

Улюбленим заняттям Ракiв в 2020 році будуть скарги на оточуючих, але астрологи радять цим людям сфокусуватися на особистих справах, яких може накопичитися вагон і маленький візок. Використання талісманів фен-шуй допоможе Ракам налагодити хорошу енергетику і зарядитися удачею в роботі. Ці люди будуть недовірливими, але заради рідних і друзів можуть піти на подвиги, навіть якщо самі близькі їх про це не просили.

Лев

Девіз: «Я на світі всіх миліше, і миліше, і миліше».

Леви будуть зациклені на своїй зовнішності, що добре для любовних пригод. У любові ці люди стануть справжніми щасливчиками, тому що їм вдасться знайти неймовірну впевненість у собі. Гороскоп знайомств допоможе дізнатися, як складуться нові відносини. Це буде дуже продуктивний рік і в роботі. Найголовніше зараз для Лeвів – не поспішати, ретельно продумувати плани на майбутнє.

Діва

Девіз: «Я не прибідняюся, я тверезо оцінюю обстановку».

Улюбленим заняттям Дів на початку 2020 року може стати депресія. Їм потрібен буде хто-небудь, хто зможе їх пошкодувати, приголубити, погладити по голові, взяти на ручки. Той, хто виявиться першим, в майбутньому пізнає всю силу любові і поваги Дів. Ці люди ніколи не забувають відповідати добром на добро. Головне, щоб на шляху не траплялися токсичні люди і енергетичні вампіри. З Дівами як з банком – великі вкладення приносять дивіденди.

Терези

Девіз: «А вигода вийде погуляти? Ні? Передайте їй, що я хочу її витягти».

Терези можуть стати досить жадібними, але цілеспрямованими в 2020 році. Це буде ідеальний рік для покупок, продажів, пошуку нової роботи. Найважливішим аспектом в досягненні успіху стане гарний настрій. Що стосується любовної сфери, то в ній краще стати альтруїстами. Щедрість і доброта допоможуть завоювати будь-яке серце.

Скорпіон

Девіз: «Ти роби, а ти йому допомагай. А я буду сидіти і дивитися».

З Скорпіонів начальники хоч куди, але щоб самим вирішити якусь проблему – тут вибачте. Делегувати справи вони в 2020 році будуть мастаки, але просити їх про щось оточуючим не варто. Астрологи радять уважніше ставитися до почуттів близьких людей, колег і друзів, частіше прислухатися до покликн серця і навчитися розуміти знаки Всесвіту.

Стрілець

Девіз: «Відчепіться від мене всі. Я намагаюся зробити неробство великою справою».

Стрільці будуть воістину щасливі, якщо робота буде робити себе сама, діти самі почнуть ходити в дитячий сад, а друга половинка з’явиться сама собою. Їхня мрія частково зможе вирішитися за допомогою проходження енергетичним законам успіху, але все одно доведеться прикладати деякі зусилля для того, щоб життя ставало більш приємним. Людям цього Знака знадобиться хтось, хто зможе змусити їх проявити активність.

Козеріг

Девіз: «Дію так, як вважаю за потрібне. У мене немає манії величі, жалюгідні людці».

Простіше поїзд зрушити з місця, ніж змусити Козерога поміняти свою думку. З цими людьми в 2020 році дуже складно буде знаходити спільну мову, що, втім, є особливістю кожного року. Представникам цього Знака необхідно очистити свою ауру, щоб близькі та рідні все-таки зуміли до них підібратися. Астрологи радять сфокусуватися на пошуках друзів і другої половинки, а також бути трішки простіше.

Читайте також: Вівторок буде незвичайним. Леви можуть здійснити мрію, а Риби влипнути в неприємності: гороскоп на 24 грудня

Водолій

Девіз: «Звичайно, я люблю тебе більше всіх. Ну, після грошей».

Фінанси для Водоліїв можуть співати романси, але це не знищить їхню віру в себе. Це найбільш цілеспрямовані люди 2020 року. Їх часто відносять до найчарівніших Знаків, але вони і без астрології знають, що неймовірно красиві, розумні і талановиті. На успіхах це часом позначається дійсно дуже добре, але іноді потрібно спускатися з небес на землю, щоб не губилися друзі і однодумці.

Риби

Девіз: «Я від бабусі пішов, я від дідуся пішов. І від тебе піду»

Рибам захочеться 2020 рік провести на самоті, наодинці зі своїми проблемами, цілями і спрагою як слід відпочити. Це піде на користь тим, хто в пріоритет ставить фінансовий успіх. Тим, у кого є сім’я і друга половинка, краще на самоті не заглиблюватися з цілком очевидних причин. Зцілювати себе від негативу і прагнення до ізоляції Рибам допоможе спеціальна мантра.

You cannot copy content of this page