fbpx

Які таємні мрії затаїлися у знаків Зодіаку. Кому влада а кому мир

Овен

Підопічні сузір’я дуже прагматичні: вони таємно плекають мрії про несподівану спадщину або виграш у лотерею, мріють про халяву. А ще Овнам дуже хотілося б, щоб у кар’єрі і в житті все складалося справедливо.

Телець

Тельці мріють по-великому — про мир у всьому світі. Про те, щоб хороші люди нарешті зібралися а всіх поганих, ну хоча б перевиховали.

Близнюки

У представників цього знаку серйозна фіксація на фізичній привабливості: вони хочуть досягти піку форми і мріють бачити поряд із собою ідеального партнера.

Рак

Сміливі та активні Раки мріють про владу, їм здається, що, отримавши керівну посаду або ставши авторитетом для близьких, вони відчують гармонію. Бажаєте сподобатися цьому знаку Зодіаку? Підіграйте йому небагато.

Лев

Цей знак схильний до містифікації, вони хотіли б читати думки або мати надприродний магнетизм. До речі, у Левів справді дуже розвинена інтуїція та природне чуття.

Діва

Діви не люблять повертатися в реальний світ, а в їхніх мріях все відбувається, наче за помахом чарівної палички. Саме про це мріють представники цього знаку: схуднути за пару днів, знайти роботу із шестизначною зарплатою і не надто на ній напружуватися.

Терези

Цей знак дуже прив’язаний до матеріальних благ, вони мріють про брендову сумку, новий смартфон і відпустку на Мальдівах. А любов та визнання Терези заслужать і самі, мрії їм не потрібні.

Скорпіон

Цей суперечливий знак Зодіаку щосили намагається справити враження на всіх, хто його оточує. Він може репетирувати жарти біля дзеркала, проводить у магазині годинами, підбираючи вбрання, а комплементарні парфуми можуть шукати місяцями.

Стрілець

Підопічні сузір’я  мріють про відплату та тріумф. Вони ніколи не забувають кривдників і мріють, як зможуть насолити їм чи хоча б довести свою перевагу.

Козеріг

Козероги здаються самозакоханими, але в таємниці вони мріють про прості задоволення: подорожі в хорошій компанії, затишку та смачну їжу.

Водолій

Ті, хто народився під сузір’ям Водолія, педантичні і мріють про те, щоб їхню працю помітили та гідно оцінили.

Риби

Мрії Риб неймовірно кінематографічні, вони уявляють, як зустрінуть неймовірне кохання, потім мріють про весілля, немов у голлівудському фільмі. У мріях вони проводять майже весь час.

You cannot copy content of this page