fbpx

Які тварини приносять в будинок удачу і гроші?

Якщо ви вирішили завести домашнього улюбленця, то до справи потрібно підійти відповідально, особливо якщо у вас мало досвіду в утриманні тварин. Намагайтеся не тільки звертати увагу на те, який вихованець підходить вам, але і правильно оцінювати свої сили. Навряд чи вам підійде, наприклад, собака, якщо вас постійно немає вдома: в такому випадку вам варто вибрати тварину, яка вимагає менше уваги. Також при виборі не завадить ознайомитися зі списком тварин, які можуть притягнути у ваш будинок удачу і гроші.

Кішки
Про кішок не дарма ходить безліч легенд і прикмет. Незважаючи на те, що вони, здавалося б, дуже незалежні і самостійні, представники сімейства котячих можуть принести в будь-який будинок багато радості. Якщо ви проявите себе як хороший господар і будете дбайливо поводитися з домашнім вихованцем, кішка обов’язково відплатить вам тією ж монетою.

Влаштувавшись на ваших колінах або поряд з вами, чарівний вихованець замуркотав, а це значить, що вас дякують за турботу і на знак вдячності зазивають в ваш будинок удачу і матеріальне благополуччя. Головне – постарайтеся спочатку вибрати тварину з таким характером, який підійшов би вам.

Гризуни
Ходить повір’я про те, що миша ніколи не зможе жити в будинку, де не водяться гроші. А навіть якщо її в такий будинок принесли, то вже незабаром у його мешканців покращиться матеріальне становище. Втім, не варто покладати всі надії тільки на мишей: практично всі гризуни притягують в будинок достаток.

Щури, хом’ячки – досить плодовиті тварини і їх «продуктивність» нерідко перекидається і на господарів, тільки у фінансовій сфері. Якщо у вас вдома з’явився гризун, значить, незабаром чекайте приросту грошей і везіння. Не забудьте в такому випадку подякувати чарівного звірка чимось смачним і корисним.

Собаки
Прийнято вважати, що собак тримати важко: вони люблять псувати меблі, а ще потрібно постійно витрачатися на щеплення і корисні корми. Зрозуміло, собака відноситься до одних з найбільш витратних тварин, проте варто подумати і про те, що ви отримаєте натомість. Жодна інша тварина в світі не славиться такою відданістю, як собака.

Ваш домашній улюбленець буде любити вас і постійно бажати вам добра. А коли хтось чогось дуже сильно і щиро бажає, то його бажання обов’язково матеріалізуються, навіть якщо бажаючий – це просто пес. Так що якщо ви любите собак і не боїтеся труднощів, вам варто вибрати собі підходящого вірного друга, який принесе у ваш будинок успіх, удачу і гроші.

Читайте також: Якщо від вашої орхідеї залишилися одні пеньочки, не поспішате їх викидати

Черепахи
Напевно ви чули повір’я про те, що черепахи приносять удачу і матеріальне благополуччя своїм власникам. Правда, роблять вони це іноді так само неспішно, як і пересуваються, тому спочатку ви можете не помітити ніяких змін.

Однак факт залишається фактом: присутність цих вихованців у вашому будинку не тільки позитивно позначиться на його енергетиці, але і принесе удачу. Ця тварина вважається справжнім талісманом свого власника. Люди, які спостерігають за черепахами, покращують свої розумові здібності, що в свою чергу позитивно позначається на рішеннях, які вони приймають. А значить, незабаром уваш будинок прийде удача і матеріальне благополуччя.

Джерело.

You cannot copy content of this page